Autor Wątek: BattleField: Bad Company 2  (Przeczytany 257769 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1840 dnia: Marca 23, 2010, 16:02:42 pm »
Hmmm bryla powiadasz... mialem tak strzelajac z tego miniguna przymocowanego do helikoptera. Strzelam, strzelam... patrze i kur** okazuje sie ze strzelam jakims szescianem siwym  :lol: :lol: Pozniej dopiero mi sie wszystko dogralo  :-?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1841 dnia: Marca 25, 2010, 10:52:54 am »
Battlefield: Bad Company 2 master server status
http://www.examiner.com/examiner/x-3707-DLC-Examiner~y2010m3d25-Battlefield-Bad-Company-2-master-server-status

Cytuj
EA has announced the listing of the Battlefield: Bad Company 2 master server status across all platforms.

Now players have the ability to check the EA master server status for either PC, PS3 or Xbox 360.

From EA:

You can now check out the EA Master Server status for each platform on - http://www.battlefieldbadcompany2.com/

Currently, all servers are up and running at the time of this writing.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1842 dnia: Marca 29, 2010, 23:02:41 pm »
Battlefield: Bad Company 2 - VIP Map Pack 2 Trailer


Tak dla przypomnienia, mapki beda darmowe dla wszystkich VIP i pojawia sie do sciagniecia jutro.

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1843 dnia: Marca 29, 2010, 23:09:03 pm »
Mam nadzieję, że mój kolega nie wpadnie na pomysł, żeby użyć mojego kodu na swojej konsoli? Chyba, że vip code po jednokrotnym wpisaniu jest już do konsoli przypisany.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1844 dnia: Marca 29, 2010, 23:24:06 pm »
VIP moze byc uzyty tylko raz, jesli juz go uzyles to nie masz sie czym martwic :) Jesli ktos nie ma kodu VIP z jakiegos powodu (kupil uzywke, pozyczyl etc.) to moze zakupic status VIP za 1200MSP, nie wiem ile kosztuje na Playstation Store.

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1845 dnia: Marca 30, 2010, 00:48:39 am »
Ejcie z tym ViPem to porażka. Działa tylko na jednym koncie, kupiłem BC2 i już mój brat na innym profilu  nie będzie mógł grać na dodatkowych mapach. Powinni zrobić tak że ViP przydzielany jest na całą konsolę, a nie jeden profil. Dzięki EA za sprzedawanie wybrakowanego produktu

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1846 dnia: Marca 30, 2010, 01:57:18 am »
Cytuj
kupiłem BC2 i już mój brat na innym profilu  nie będzie mógł grać na dodatkowych mapach
:-?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tango

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1847 dnia: Marca 30, 2010, 05:23:10 am »
Faktycznie porazka  :-?

Wiadomość scalona: Marca 30, 2010, 05:26:18 am
VIP moze byc uzyty tylko raz, jesli juz go uzyles to nie masz sie czym martwic :) Jesli ktos nie ma kodu VIP z jakiegos powodu (kupil uzywke, pozyczyl etc.) to moze zakupic status VIP za 1200MSP, nie wiem ile kosztuje na Playstation Store.

1200 msp to 15$  :-? za cos co nie powinno miec miejsca. Fail  :-?
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2010, 05:26:18 am wysłana przez Tango »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1848 dnia: Marca 30, 2010, 10:10:51 am »
No przecież to tak od dawna wiadomo że to tak specjalnie miało być aby więcej kopi sprzedac i ograniczyć używki  ;)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1849 dnia: Marca 30, 2010, 17:53:57 pm »
Pogralem troche na nowych mapkach i Arica Harbor w Conquest to czysta beznadzieja, najmniejsza i najslabsza mapa do conquestu. To juz nie jest Conquest na tej mapie a zwykly team Death Match, porazka. Laguna Presa natomiast to czysta poezja, zdecydowanie najlepsza i chyba najwieksza mapa do Rush, grywam glownie w Conquest ale dla tej mapki jestem w stanie sie przestawic na Rush, masakra jak cholera.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1850 dnia: Marca 30, 2010, 18:01:51 pm »
Pogralem troche na nowych mapkach i Arica Harbor w Conquest to czysta beznadzieja, najmniejsza i najslabsza mapa do conquestu. To juz nie jest Conquest na tej mapie a zwykly team Death Match, porazka. Laguna Presa natomiast to czysta poezja, zdecydowanie najlepsza i chyba najwieksza mapa do Rush, grywam glownie w Conquest ale dla tej mapki jestem w stanie sie przestawic na Rush, masakra jak cholera.

Conquest to zasady jest Death Match.

Okazuje się, że w ogóle nie chodzi o przejmowanie flag. Ich wpływ na spadanie kredytów przeciwnika jest nieznaczny.
Liczą się kille.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1851 dnia: Marca 30, 2010, 18:10:42 pm »
W BC2 znacznie zmiejszyli szybkosc spadania kredytow, wczesniej lepiej bylo to zrobione, moze maly bo maly ale wplyw maja. Druzyna bez zadnej flagi samymi killami meczu nie wygra, no chyba ze na Atacama Desert majac dwa helikoptery i dobrych pilotow.

Jeszcze taka ciekawostka, nie tak dawno sprawdzalem sklep w grze i na pierwszej zakladce "to be announced" wyskoczylo mi logo i generalnie okladka pierwszego Bad Company, nie wiem czy to jakis blad czy EA cos tam testowalo, nie bede tez wrozyl ale byc moze szykowany jest jakis remake map z czesci pierwszej.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1852 dnia: Marca 30, 2010, 19:34:30 pm »
Panowie czytałem wasze opinie o serwerach i waszych problemach, związku z czym mam do was zapytanie, czy opłaca sie kupić tą gierke?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1853 dnia: Marca 30, 2010, 19:47:32 pm »
Panowie czytałem wasze opinie o serwerach i waszych problemach, związku z czym mam do was zapytanie, czy opłaca sie kupić tą gierke?
Tak, opłaca się zakupić tę gierkę. Jeżeli podobały Ci się demo i beta to bierz śmiało.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1854 dnia: Marca 30, 2010, 20:05:16 pm »
Nie opłaca się, lepiej zrobisz jak kupisz drugi egzemplarz najlepszego FPS-a na świecie, mowa o MW2 ofkors :P

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1855 dnia: Marca 30, 2010, 20:13:29 pm »
Kupuj. BF jest zajebisty.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1856 dnia: Marca 30, 2010, 21:38:31 pm »
Nie opłaca się, lepiej zrobisz jak kupisz drugi egzemplarz najlepszego FPS-a na świecie, mowa o MW2 ofkors :P
Albo jak już masz dwie kopie tego cudownego FPS'a to bierz MW 1 albo CoD:WaW dla singla i trybu zombie :P a i bym zapomniał na PSN jeszcze jest 1 część CoD, która jest cholernie trudna więc jak chcesz się pomęczyć to bierz śmiało :)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1857 dnia: Marca 30, 2010, 21:44:11 pm »
Mhm Tomasz sie pyta czy warto kupic BC2 a ty mu polecasz CoD Classic, super. To jak miec na BMW a kupic malucha lol

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1858 dnia: Marca 30, 2010, 21:55:26 pm »
W BC2 znacznie zmiejszyli szybkosc spadania kredytow, wczesniej lepiej bylo to zrobione, moze maly bo maly ale wplyw maja. Druzyna bez zadnej flagi samymi killami meczu nie wygra, no chyba ze na Atacama Desert majac dwa helikoptery i dobrych pilotow.

Jeszcze taka ciekawostka, nie tak dawno sprawdzalem sklep w grze i na pierwszej zakladce "to be announced" wyskoczylo mi logo i generalnie okladka pierwszego Bad Company, nie wiem czy to jakis blad czy EA cos tam testowalo, nie bede tez wrozyl ale byc moze szykowany jest jakis remake map z czesci pierwszej.

Oasis, Oasis please :angel:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1859 dnia: Marca 30, 2010, 22:01:02 pm »
Mhm Tomasz sie pyta czy warto kupic BC2 a ty mu polecasz CoD Classic, super. To jak miec na BMW a kupic malucha lol
BMW nie pojedziesz do lasu po drewno na przykład :roll:, dla mnie się BC2 nie opłaca kupować jeśli ktoś lubi więcej łazić niż strzelać i czołgi i inne badziewia mu nie przeszkadzają to warto w innym wypadku to seria CoD lub KZ2.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1860 dnia: Marca 30, 2010, 22:06:59 pm »
Mhm Tomasz sie pyta czy warto kupic BC2 a ty mu polecasz CoD Classic, super. To jak miec na BMW a kupic malucha lol
BMW nie pojedziesz do lasu po drewno na przykład :roll:, dla mnie się BC2 nie opłaca kupować jeśli ktoś lubi więcej łazić niż strzelać i czołgi i inne badziewia mu nie przeszkadzają to warto w innym wypadku to seria CoD lub KZ2.

Mając BMW nie trzeba jeździć po drewno do lasu...

Maluchem zresztą tym bardziej nie pojedziesz, bo nie będziesz miał gdzie go wpakować :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1861 dnia: Marca 30, 2010, 22:10:39 pm »
Mhm Tomasz sie pyta czy warto kupic BC2 a ty mu polecasz CoD Classic, super. To jak miec na BMW a kupic malucha lol
BMW nie pojedziesz do lasu po drewno na przykład :roll:, dla mnie się BC2 nie opłaca kupować jeśli ktoś lubi więcej łazić niż strzelać i czołgi i inne badziewia mu nie przeszkadzają to warto w innym wypadku to seria CoD lub KZ2.

Jak wiecej lazic niz strzelac? To moze my w inne gry gramy? lol

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1862 dnia: Marca 30, 2010, 22:15:32 pm »
Przypuszczam ze kupie bo świetnie mi sie grało z wami panowie w demko, tylko martwią mnie te głosy ,opinie, w których wymieniane są problemy z lagami.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1863 dnia: Marca 30, 2010, 22:18:02 pm »
O te problemy sie nie martw Tomasz, nie kazdy je doswiadczal a jestem niemal pewien ze teraz takowych nie uswiadczysz. Jest od cholery serverow teraz i naprawde mozna przyjemnie pograc bez zadnych lagow. Na 530 meczy jakie do tej pory rozegralem tylko w jednym mialem lagi jak dlubali przy serwerach, reszta chodzila idealnie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1864 dnia: Marca 30, 2010, 22:21:27 pm »
Mhm Tomasz sie pyta czy warto kupic BC2 a ty mu polecasz CoD Classic, super. To jak miec na BMW a kupic malucha lol
BMW nie pojedziesz do lasu po drewno na przykład :roll:, dla mnie się BC2 nie opłaca kupować jeśli ktoś lubi więcej łazić niż strzelać i czołgi i inne badziewia mu nie przeszkadzają to warto w innym wypadku to seria CoD lub KZ2.

Jak wiecej lazic niz strzelac? To moze my w inne gry gramy? lol
Tak, na pewno jak tak piszesz.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1865 dnia: Marca 30, 2010, 22:22:36 pm »
Pewnie tak :) Bo na dobra sprawe wogole nie trzeba lazic, mozna wszedzie podjechac lol

Jesli tobie nie podoba sie BC2 no to trudny ale nie musisz innych zniechecac badz tez zachecac do MW. Mnie sie MW nie podoba i nie mam zamiaru grac, ale tez nikogo do tej gry nie zniechecam. Tomasz zapytal o opinie na temat BC2 a nie alternatywy lol
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2010, 22:24:49 pm wysłana przez _ReD_ »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1866 dnia: Marca 30, 2010, 22:36:21 pm »
Pewnie tak :) Bo na dobra sprawe wogole nie trzeba lazic, mozna wszedzie podjechac lol

Jesli tobie nie podoba sie BC2 no to trudny ale nie musisz innych zniechecac badz tez zachecac do MW. Mnie sie MW nie podoba i nie mam zamiaru grac, ale tez nikogo do tej gry nie zniechecam. Tomasz zapytal o opinie na temat BC2 a nie alternatywy lol

Devilek już tak ma. Musi sobie popłakać w internecie nad tym jak bardzo mu się ta gra nie podoba, a że ma szansę zniechęcić dodatkowych graczy to już balsam dla duszy ;).

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1867 dnia: Marca 30, 2010, 22:39:01 pm »
Mhm Tomasz sie pyta czy warto kupic BC2 a ty mu polecasz CoD Classic, super. To jak miec na BMW a kupic malucha lol
BMW nie pojedziesz do lasu po drewno na przykład :roll:, dla mnie się BC2 nie opłaca kupować jeśli ktoś lubi więcej łazić niż strzelać i czołgi i inne badziewia mu nie przeszkadzają to warto w innym wypadku to seria CoD lub KZ2.

Jak wiecej lazic niz strzelac? To moze my w inne gry gramy? lol

Obvious troll is obvious.

Nie zważaj na niego. On na krucjacie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1868 dnia: Marca 30, 2010, 22:41:36 pm »
Pewnie tak :) Bo na dobra sprawe wogole nie trzeba lazic, mozna wszedzie podjechac lol

Jesli tobie nie podoba sie BC2 no to trudny ale nie musisz innych zniechecac badz tez zachecac do MW. Mnie sie MW nie podoba i nie mam zamiaru grac, ale tez nikogo do tej gry nie zniechecam. Tomasz zapytal o opinie na temat BC2 a nie alternatywy lol
Ja tylko Wooyowi odpisywałem nie czytałem nawet posta Tomasza :P.

Devilek już tak ma. Musi sobie popłakać w internecie nad tym jak bardzo mu się ta gra nie podoba, a że ma szansę zniechęcić dodatkowych graczy to już balsam dla duszy ;).
A niech ludzie marnują kasę! nie moja kasa nie mój problem, ja zmarnowałem swoje na pierwszą część.

Tak Ohtar prowadzę krucjatę bo napisałem parę postów lol
Yeahh, me and hate that's an odd couple

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1869 dnia: Marca 31, 2010, 00:21:25 am »
Panowie czytałem wasze opinie o serwerach i waszych problemach, związku z czym mam do was zapytanie, czy opłaca sie kupić tą gierke?

Jeżeli zamierzasz grać ot tak sobie dla funu, od czasu do czasu dołączając do jakichś kumpli z friendlisty - warto. Gra ma swój unikatowy feeling, które ostro daje radę.

Jeżeli jednak myślisz o bardziej poważnej grze(czytaj w klanie)... no ja bym się zastanowił dwa razy. Nadal są jazdy z połączeniami, zwiechami, a gry klanowe, nawet na squad rush, to lekka katorga.
Dzisiaj naprawdę odczułem brak możliwości odpalenia sobie mapy i obadania jej na spokojnie...
Czy też ostatnie absurdy, że na prywatny mecz dołączają ludzie z publica :|

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1870 dnia: Marca 31, 2010, 01:03:58 am »
Panowie czytałem wasze opinie o serwerach i waszych problemach, związku z czym mam do was zapytanie, czy opłaca sie kupić tą gierke?

Co jakis czas czytam o fatalnych lagach i innych duperelach co u niektorych.Gram od momentu premiery,na liczniku ponad 40h jakis strasznych lagow nie uswiadczylem,wywalio mnie MAX 3 razy z czego raz bankowo to byla wina wspanialej neostrady.Jedyny duzy mankament tej produkcji to strasznie doczytujace sie textury.Moim zdaniem nie ma nad czym sie zastanawiac,najlepsze multi jesli chodzi o fps na konsole.A co do biegania to fakt czasem mozna sie nalatac ale tylko wtedy kiedy nie jestemy w skladzie co zadko sie zdarza i tylko w momonecie kiedy jest sie w druzynie atakujacej ( mowie o trybie rush bo glownie w niego gram )Jesli bronimy po smierci i tak w wiekszosci przypadkow ladujemy w centrum wydazen nawet jesli nie mamy na kim walnac resa.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1871 dnia: Marca 31, 2010, 01:53:41 am »
Pewnie tak :) Bo na dobra sprawe wogole nie trzeba lazic, mozna wszedzie podjechac lol

Jesli tobie nie podoba sie BC2 no to trudny ale nie musisz innych zniechecac badz tez zachecac do MW. Mnie sie MW nie podoba i nie mam zamiaru grac, ale tez nikogo do tej gry nie zniechecam. Tomasz zapytal o opinie na temat BC2 a nie alternatywy lol
Czyli opinie mogą być tylko pozytywne?
To po cholere Tomasz się pyta skoro nie można go zniechęcać?

__________________________________________________________________

Jak lubi grać w zbagowane i zlagowane gówna, gdzie wyjebiesz kolesiowi w plecy pół magazyku i nic a on się odwróci i położy cię dwoma  strzałami z pistoletu (mając pełną energię i kamizelkę), to proszę bardzo.

...gdzie naboje z pukawki na wodę przelatują przez żelbetonowe mury, które czołgiem trudno rozjebać.

...gdzie strzelając po nogach z odległości kilku metrów wchodzą head shoty.

...gdzie latają Apache i robią zadymą, niszcząc wszystko i wszystkich, a jak już na kogoś spłynie łaska boża i uda mu się  rozwalić ten amerykański cud techniki, to może podziwiać wskakujące 100pnkt za "Destroy Vehicle" i trzech spadochroniarzy.

...gdzie na kinach domowych (wzorem Dragon Age) pierdzieli (ba, dwa razy zanikł na jakieś 10min) się dźwięk DD5.1/DTS, o dziwo tylko w multi- testowane na dwóch różnych modelach PS3 i amplitunerach Sony/Yamaha (więc nikt mi nie wmówi, że ja mam coś nie tak ze sprzętem).

...gdzie nie bedąć w drużynie słyszysz popisy wokalne dwunastoletniego ruska.

O okazjonalnych zwisach (dwa razy w przeciągu jakiś 40h gry- więc tu chyba nie mam co narzekać skoro niektórym zwisa co trzeci mecz) , czy utraty połączeń z serwerem EA (EA, nie PSN, z PSN mnie wywaliło aż jeden raz), nie wspominając.

No i o kodach VIP, które to pozwalają się bawić ZA DARMO w "każdej piaskownicy" zarówno łopatką, grabkami i wiaderkiem a nie tylko jednym z nich.
Jak to miło dzięki EA należeć do elity VeryImportantPoyebów (sorry jak kogoś obraziłem, ale tak właśnie bym się czuł, gdybym użył tego kodu,bez sprawdzenia do czego on jest potrzebny).

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1872 dnia: Marca 31, 2010, 02:14:39 am »
Glupoty piszesz Jurass az milo.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 02:31:37 am wysłana przez _ReD_ »

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1873 dnia: Marca 31, 2010, 02:24:30 am »

gdzie na kinach domowych (wzorem Dragon Age) pierdzieli (ba, dwa razy zanikł na jakieś 10min) się dźwięk DD5.1/DTS, o dziwo tylko w multi- testowane na dwóch różnych modelach PS3 i amplitunerach Sony/Yamaha (więc nikt mi nie wmówi, że ja mam coś nie tak ze sprzętem).



Przyznam ze troche mnie uspokoiles gdyz ostatnio mialem male problemy z dzwiekiem (strasznie przerywalo ) grajac wlanie w BF.Swiecie bylem przekonany ze optyk mi pada,badz gorzej, cos z ampli.Zdarzylo mi sie to grajac w multi jak i w singlu raz.

Co do reszty ja przy tym strasznym gownie bawie sie wysmienicie jak wielu moich znajomych,dzieci 12-letnich nie slyszalem,strzelajac w noge head'a nie uswiadczylem   :) Gra idealna nie jest ale ma to cos w sobie co potrafi zatrzymac na baaardzo dlugi czas .

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1874 dnia: Marca 31, 2010, 02:49:23 am »

gdzie na kinach domowych (wzorem Dragon Age) pierdzieli (ba, dwa razy zanikł na jakieś 10min) się dźwięk DD5.1/DTS, o dziwo tylko w multi- testowane na dwóch różnych modelach PS3 i amplitunerach Sony/Yamaha (więc nikt mi nie wmówi, że ja mam coś nie tak ze sprzętem).



Przyznam ze troche mnie uspokoiles gdyz ostatnio mialem male problemy z dzwiekiem (strasznie przerywalo ) grajac wlanie w BF.Swiecie bylem przekonany ze optyk mi pada,badz gorzej, cos z ampli.Zdarzylo mi sie to grajac w multi jak i w singlu raz.
Odpal to sobie w stereo, problem znika jak ręką odjął. Ba, mam włączone klonowanie dzwięku przez HDMI na TV, puściłem rownocześnie z ampli 5.1, na tv idzie bez problemu, na ampli tnie, to jest dopiero żart.

Wiadomość scalona: Marca 31, 2010, 02:50:33 am
Glupoty piszesz Jurass az milo.
Gdybyś dorzucił lol'a, przyznałbym Ci rację.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1875 dnia: Marca 31, 2010, 11:46:59 am »
Jak lubi grać w zbagowane i zlagowane gówna, gdzie wyjebiesz kolesiowi w plecy pół magazyku i nic a on się odwróci i położy cię dwoma  strzałami z pistoletu (mając pełną energię i kamizelkę), to proszę bardzo.
Jak Cię trafi w głowę to jak najbardziej.

...gdzie naboje z pukawki na wodę przelatują przez żelbetonowe mury, które czołgiem trudno rozjebać.
Nie ma w grze pukawki na wodę, a czołgiem nie jest trudno rozwalić żelazo-betonowy mur.

...gdzie latają Apache i robią zadymą, niszcząc wszystko i wszystkich, a jak już na kogoś spłynie łaska boża i uda mu się  rozwalić ten amerykański cud techniki, to może podziwiać wskakujące 100pnkt za "Destroy Vehicle" i trzech spadochroniarzy.
Jak dobry pilot to fakt, może podenerwować, ale nie jest potrzebna Łaska Boża do jego rozwalenia. Nawet snajper może zdjąć Apache'a. Poza tym AH-64 ma 2 pilotów, tak więc jak już coś to dwóch spadochroniarzy.

...gdzie nie bedąć w drużynie słyszysz popisy wokalne dwunastoletniego ruska.
Gram prawie 70h i ani razu nie trafiłem na dwunastoletniego ruska. Widocznie miałeś pecha.

O okazjonalnych zwisach (dwa razy w przeciągu jakiś 40h gry- więc tu chyba nie mam co narzekać skoro niektórym zwisa co trzeci mecz) , czy utraty połączeń z serwerem EA (EA, nie PSN, z PSN mnie wywaliło aż jeden raz), nie wspominając.
Tu się zgodzę, zwisy są i to czasem nagminne. Pozostaje mieć nadzieję, że DICE/EA sobie poradzi z tłumem chętnych do gry.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2010, 11:52:11 am wysłana przez Ryo »

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1876 dnia: Marca 31, 2010, 11:50:39 am »

Nie ma w grze pukawki na wodę, a czołgiem nie jest trudno rozwalić żelbetonowy mur.


Żelbet albo żelazo-beton. Nie ma żelbetonu.
Przepraszam, ale musiałem. 5 lat w technikum budowlanym swoje zrobiło :P

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1877 dnia: Marca 31, 2010, 11:52:52 am »
Dzięki za sprostowanie :) Zasugerowałem się Jurassem, który też tak napisał.

DevilDante750

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-11-2008
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 0
  • PSN: BattlefieldPL
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1878 dnia: Marca 31, 2010, 13:16:32 pm »
Pewnie tak :) Bo na dobra sprawe wogole nie trzeba lazic, mozna wszedzie podjechac lol

Jesli tobie nie podoba sie BC2 no to trudny ale nie musisz innych zniechecac badz tez zachecac do MW. Mnie sie MW nie podoba i nie mam zamiaru grac, ale tez nikogo do tej gry nie zniechecam. Tomasz zapytal o opinie na temat BC2 a nie alternatywy lol
Czyli opinie mogą być tylko pozytywne?
To po cholere Tomasz się pyta skoro nie można go zniechęcać?

__________________________________________________________________

Jak lubi grać w zbagowane i zlagowane gówna, gdzie wyjebiesz kolesiowi w plecy pół magazyku i nic a on się odwróci i położy cię dwoma  strzałami z pistoletu (mając pełną energię i kamizelkę), to proszę bardzo.

...gdzie naboje z pukawki na wodę przelatują przez żelbetonowe mury, które czołgiem trudno rozjebać.

...gdzie strzelając po nogach z odległości kilku metrów wchodzą head shoty
.

...gdzie latają Apache i robią zadymą, niszcząc wszystko i wszystkich, a jak już na kogoś spłynie łaska boża i uda mu się  rozwalić ten amerykański cud techniki, to może podziwiać wskakujące 100pnkt za "Destroy Vehicle" i trzech spadochroniarzy.

...gdzie na kinach domowych (wzorem Dragon Age) pierdzieli (ba, dwa razy zanikł na jakieś 10min) się dźwięk DD5.1/DTS, o dziwo tylko w multi- testowane na dwóch różnych modelach PS3 i amplitunerach Sony/Yamaha (więc nikt mi nie wmówi, że ja mam coś nie tak ze sprzętem).

...gdzie nie bedąć w drużynie słyszysz popisy wokalne dwunastoletniego ruska.

O okazjonalnych zwisach (dwa razy w przeciągu jakiś 40h gry- więc tu chyba nie mam co narzekać skoro niektórym zwisa co trzeci mecz) , czy utraty połączeń z serwerem EA (EA, nie PSN, z PSN mnie wywaliło aż jeden raz), nie wspominając.

No i o kodach VIP, które to pozwalają się bawić ZA DARMO w "każdej piaskownicy" zarówno łopatką, grabkami i wiaderkiem a nie tylko jednym z nich.
Jak to miło dzięki EA należeć do elity VeryImportantPoyebów (sorry jak kogoś obraziłem, ale tak właśnie bym się czuł, gdybym użył tego kodu,bez sprawdzenia do czego on jest potrzebny).
Jak to czytałem to myślałem, że opisujesz MW2 :grin: Dopiero wzmianka o czołgach i kodach ViP uświadomiła mi, że opisujesz BC2 :lol:

Ohtar

  • Gość
Odp: BattleField: Bad Company 2
« Odpowiedź #1879 dnia: Marca 31, 2010, 13:23:07 pm »
Pewnie tak :) Bo na dobra sprawe wogole nie trzeba lazic, mozna wszedzie podjechac lol

Jesli tobie nie podoba sie BC2 no to trudny ale nie musisz innych zniechecac badz tez zachecac do MW. Mnie sie MW nie podoba i nie mam zamiaru grac, ale tez nikogo do tej gry nie zniechecam. Tomasz zapytal o opinie na temat BC2 a nie alternatywy lol
Czyli opinie mogą być tylko pozytywne?
To po cholere Tomasz się pyta skoro nie można go zniechęcać?

__________________________________________________________________

Jak lubi grać w zbagowane i zlagowane gówna, gdzie wyjebiesz kolesiowi w plecy pół magazyku i nic a on się odwróci i położy cię dwoma  strzałami z pistoletu (mając pełną energię i kamizelkę), to proszę bardzo.

...gdzie naboje z pukawki na wodę przelatują przez żelbetonowe mury, które czołgiem trudno rozjebać.

...gdzie strzelając po nogach z odległości kilku metrów wchodzą head shoty
.

...gdzie latają Apache i robią zadymą, niszcząc wszystko i wszystkich, a jak już na kogoś spłynie łaska boża i uda mu się  rozwalić ten amerykański cud techniki, to może podziwiać wskakujące 100pnkt za "Destroy Vehicle" i trzech spadochroniarzy.

...gdzie na kinach domowych (wzorem Dragon Age) pierdzieli (ba, dwa razy zanikł na jakieś 10min) się dźwięk DD5.1/DTS, o dziwo tylko w multi- testowane na dwóch różnych modelach PS3 i amplitunerach Sony/Yamaha (więc nikt mi nie wmówi, że ja mam coś nie tak ze sprzętem).

...gdzie nie bedąć w drużynie słyszysz popisy wokalne dwunastoletniego ruska.

O okazjonalnych zwisach (dwa razy w przeciągu jakiś 40h gry- więc tu chyba nie mam co narzekać skoro niektórym zwisa co trzeci mecz) , czy utraty połączeń z serwerem EA (EA, nie PSN, z PSN mnie wywaliło aż jeden raz), nie wspominając.

No i o kodach VIP, które to pozwalają się bawić ZA DARMO w "każdej piaskownicy" zarówno łopatką, grabkami i wiaderkiem a nie tylko jednym z nich.
Jak to miło dzięki EA należeć do elity VeryImportantPoyebów (sorry jak kogoś obraziłem, ale tak właśnie bym się czuł, gdybym użył tego kodu,bez sprawdzenia do czego on jest potrzebny).
Jak to czytałem to myślałem, że opisujesz MW2 :grin: Dopiero wzmianka o czołgach i kodach ViP uświadomiła mi, że opisujesz BC2 :lol:

Nice one! :)