Autor Wątek: Ninja Gaiden Sigma 2  (Przeczytany 46217 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 22, 2009, 22:48:18 pm »
Bullshoty  8)

Gameplay z CO-OP'a

Hayabusa and Ayane:
Hayabusa and Momiji

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #201 dnia: Lipca 23, 2009, 09:35:01 am »
Teraz jeszcze bardziej żałuje że nie wychodzi to na X-a  :shock: Gra w Co-opie - po prostu miód!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #202 dnia: Lipca 25, 2009, 09:47:29 am »
"Ninja Gaiden Sigma 2 Collector's Edition" Comes With 80-page Book
http://www.news10.net/life/entertainment/game-guys/story.aspx?storyid=63966&catid=99

Cytuj
A special Collector's Edition of the PS3 ninja action game from Tecmo will be available exclusively at GameStop retailers nationwide and Canada. The Collector's Edition includes an 80-page book featuring:

    * A 30-page Ninja Gaiden Sigma 2 prologue comic written and designed by Team NINJA
    * Mini-Strategy Guide: A starter guide covering Ryu, Ayane, Momiji, and Rachel's weapons, ninpos, Story Mode basics, Team Missions and more
    * Art Gallery: A peek at various character concept artwork
    * Commentary from Team NINJA producer Yosuke Hayashi and the team's lead artists

In addition, consumers who pre-order Ninja Gaiden Sigma 2 at GameStop will receive an exclusive downloadable costume available through the PlayStation?Network.

Ninja Gaiden Sigma 2 ? ?Team Missions? Co-op (with video!) and More
http://blog.us.playstation.com/2009/07/24/ninja-gaiden-sigma-2-team-missions-co-op-with-video-and-more/

Cytuj
Going back to the playable characters in Sigma 2, we?re going to give them some flavor by throwing in some costumes! Ryu and Rachel will each have four unlockable costumes, while Ayane and Momiji will have two.

A sample of the costumes are:

Cytuj
Ryu: ?Falcon? (from Ninja Gaiden II), clear the ?Path of the Ninja? or ?Path of the Warrior? once



Cytuj
Ayane: ?Ninja Gaiden Sigma? (from Ninja Gaiden Sigma), clear the ?Path of the Ninja? or ?Path of the Warrior? once



Cytuj
Momiji: ?Training? (from Ninja Gaiden Dragon Sword), clear the ?Path of the Ninja? or ?Path of the Warrior? once



Cytuj
Rachel: ?Long Flowing? (from Ninja Gaiden Sigma), clear the ?Path of the Ninja? or ?Path of the Warrior? once



Cytuj
Speaking of unlockables, there will be over 50 trophies to earn in Sigma 2: 38 bronze, 10 silver, 2 gold and 1 platinum. And for those who played NGII, yes, there are new trophies in Sigma 2 which involve the new playable characters as well as the co-op mode.

Cytuj
Now, onto the all-new ?Team Missions? co-op mode. We introduced ?Mission Mode? in the original Sigma where the goal was to simply destroy all enemies in sight?but that was you playing alone. In TEAM Missions (no ?I? in TEAM!), it?s all about teamwork (2 players; Online 1P+1P or Offline 1P+CPU) and how well you perform with another partner. There are more than 30 missions, categorized by difficulty level. Once you select your mission, you then select your character?s weapon, ninpo and costume. In Team Missions, you are prohibited from using items and may not change weapons. You will encounter situations that do not occur in Story Mode, such as facing multiple bosses at once!

The rule is simple: if one of the two players dies, it?s game over. Team up with your partner to execute an Ultimate Ninpo attack, where players, if timed right, can combine their Ninpo attacks for superior destructible power against the enemies. A warning will go off when your partner is low on health, so get closer and rescue them using the Critical Save command.

If you decide not to team up with another fellow Sigma 2 player, you can play alone, using an AI-controlled character. Partner up with a friend or other super ninjas around the world and take on the toughest challenges.

In Team Missions, you and your partner can select the same character, so it will be possible to play missions with two Ryus, two Ayanes and so on. Since there are different difficulty levels, I encourage everybody to beat them all for ultimate ninja bragging rights! To prove those bragging rights, you can view your playthrough in Ninja Cinema (available for Team Missions) and share it online. To view, you will be prompted to save the record at the end of each mission. Your Karma points and rankings will also be available to view online.






Cytuj
So, when will all of this be available, you ask? September 29. Not only that, but we also have a GameStop-exclusive pre-order costume that will be available to download via PSN at the time of launch, as well as a special Collector?s Edition package! The Collector?s Edition package will include an 80-page book featuring a ?Ninja Gaiden Sigma 2 Prologue? comic, a mini-strategy guide and an art gallery. The comic, written and designed by Team NINJA?s artist, is actually a printed form of the digital comic that has been integrated into the game.


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #203 dnia: Lipca 25, 2009, 12:22:17 pm »

kozacko wygląda  :shock:
szkoda że fanem NG nie jestem :( ale zobaczymy, jak gra stanieje poniżej 100zł to pewnie się skuszę

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #204 dnia: Lipca 25, 2009, 13:30:40 pm »

Też świetnie się prezentuje.
Z chęcią obadam Sigmę 2.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #205 dnia: Lipca 25, 2009, 15:39:28 pm »
Modzimimi wygląda bardzo ładnie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #206 dnia: Lipca 25, 2009, 16:33:42 pm »
Solid to Fiend Ryu był już obecny w NG2 na X360



+ nowy, widać tylko znaczek.




Diuk

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #207 dnia: Lipca 25, 2009, 16:46:06 pm »
I tak wersja na x0 jest lepsza.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #208 dnia: Lipca 25, 2009, 16:48:38 pm »
Daj sobie siana z takimi komentami, jak chcesz robić burdel, to nie tu.

Diuk

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #209 dnia: Lipca 25, 2009, 16:51:17 pm »
Po prostu stwierdzam fakt. Siana nie jadam Optimusie Prajmie.

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 25, 2009, 18:18:52 pm »
Sigma 1 i 2 miała pokazać czy fani to tak naprawdę fani NG czy fanboye Xboxa.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 25, 2009, 18:44:39 pm »
Po prostu stwierdzam fakt. Siana nie jadam Optimusie Prajmie.

Jaki fakt, NGS2 jeszcze się nie ukazało, więc o czym Ty bredzisz, Twoja wiedza na ten temat jest zerowa, nie jadaś a zachowujesz się jak byś to robił. Zamiast pisać na teamt, Ty walisz jakieś fakty wyssane z dupy, grałeś w ogóle w NG2 na x0? :?

Wszystkie znaki na niebie, plus nowe materiały i newsy wskazują na to, że to PS3 dostanie dużo lepszą wersję. Co op (dwóch Ryu na jednym ekranie = masakra!!!!) podrasowana grafika, stabilniejszy framerate, nowe lokacjie, bronie i przeciwnicy,stroje(!) wywalenie wszelakich bugów (Których w wersji na X0 było od groma) czynią  tą grę ukończoną w 100% tak właśnie powino być na X0. Dorzucenie komiksowcyh wstawek jako przerywniki, to właśnie takie zmiany i nowości mocno nakręcają mnie na tą grę  8) i nawet ta fioletowa poświata zamiast krwi mi już w ogóle nie przeszkadza i coś czuję że to będzie taki NG2 na jakiego czekałem od samego początku.

Jak dobrze mieć PS3 w domu :cool: i co roku dostawać nowego Gaidena  :cool: :cool: :cool:
« Ostatnia zmiana: Lipca 25, 2009, 18:48:40 pm wysłana przez Soul »

Diuk

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 25, 2009, 19:47:46 pm »
Po prostu stwierdzam fakt. Siana nie jadam Optimusie Prajmie.

Jaki fakt, NGS2 jeszcze się nie ukazało, więc o czym Ty bredzisz, Twoja wiedza na ten temat jest zerowa, nie jadaś a zachowujesz się jak byś to robił. Zamiast pisać na teamt, Ty walisz jakieś fakty wyssane z dupy, grałeś w ogóle w NG2 na x0? :?

Wszystkie znaki na niebie, plus nowe materiały i newsy wskazują na to, że to PS3 dostanie dużo lepszą wersję. Co op (dwóch Ryu na jednym ekranie = masakra!!!!) podrasowana grafika, stabilniejszy framerate, nowe lokacjie, bronie i przeciwnicy,stroje(!) wywalenie wszelakich bugów (Których w wersji na X0 było od groma) czynią  tą grę ukończoną w 100% tak właśnie powino być na X0. Dorzucenie komiksowcyh wstawek jako przerywniki, to właśnie takie zmiany i nowości mocno nakręcają mnie na tą grę  8) i nawet ta fioletowa poświata zamiast krwi mi już w ogóle nie przeszkadza i coś czuję że to będzie taki NG2 na jakiego czekałem od samego początku.

Jak dobrze mieć PS3 w domu :cool: i co roku dostawać nowego Gaidena  :cool: :cool: :cool:

Ok.

Ale i tak wersja na xO jest lepsza.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 25, 2009, 19:57:30 pm »
No jest lepsza bo wersja na ps3 jeszcze nie wyszla... proste

Diuk

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 25, 2009, 19:58:36 pm »
No jest lepsza bo wersja na ps3 jeszcze nie wyszla... proste

Nawet jak wyjdzie, to na xO i tak będzie lepsza.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 25, 2009, 20:01:01 pm »
No jest lepsza bo wersja na ps3 jeszcze nie wyszla... proste

Nawet jak wyjdzie, to na xO i tak będzie lepsza.
Ale ty jesteś uparty. :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 25, 2009, 20:17:59 pm »
Za 200 M$ pointsów.....

ps

Głupich nie sieją, sami się rodzą   :P

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 25, 2009, 22:58:46 pm »
Nawet nie komentujcie widać że to fanbot :P

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 26, 2009, 01:13:06 am »
Cholera, no ten Ryu wygląda przekozacko! chyba ściągnę sobie jeszcze raz demko Sigmy i wgłębię się w system walki..choć mógłby być lepszy :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 26, 2009, 09:17:53 am »
Lepszy jest tylko w NG2, no ale to oczywiste..... :cool:

piou, do mnie piejesz?

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 26, 2009, 09:43:26 am »
No jest lepsza bo wersja na ps3 jeszcze nie wyszla... proste

Nawet jak wyjdzie, to na xO i tak będzie lepsza.
Za tak debilne komentarze juz dawno powinienes dostać osta.

piou

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-06-2008
  • Wiadomości: 186
  • Reputacja: 0
  • BROTHER!!!
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 26, 2009, 11:02:37 am »
piou, do mnie piejesz?
Ależ skąd. Mówiłem do tych którzy z góry twierdzą że NG2 jest lepszy, a nawet nie grali w NG Sigma 2.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 26, 2009, 14:32:26 pm »
Momiji Gameplay HD


Uhuhu, ostra ta laseczka 8)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 27, 2009, 16:10:03 pm »
Jak napisałem wcześniej ściągnąłem sobie jeszcze raz demko Sigmy 1 i  posiedziałem o wiele dłużej niż zwykle, nauczyłem się jako tako kombosów, teraz gra jakoś bardziej mi się podoba. Dlatego  mam pytanka dla tych co grali w NG2
czy kamera jest chociaż odrobinę lepsza od tej z 1?
czy nadal w trakcie walki można przez przypadek podnieść przedmiot/wyjść z lokacji?
czy ktoś mi powie czemu jak mam kombo [] /\ to czasem ninjol podskakuje a czasem nie ( z tego co zauważyłem to ma chyba związek z długością naciśnięcia przycisku, ale nie jestem do końca pewien)?

mateo

  • Gość
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 27, 2009, 16:28:49 pm »
Podobno poprawią kamerę.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #225 dnia: Lipca 27, 2009, 16:33:14 pm »
czy ktoś mi powie czemu jak mam kombo [] /\ to czasem ninjol podskakuje a czasem nie ( z tego co zauważyłem to ma chyba związek z długością naciśnięcia przycisku, ale nie jestem do końca pewien)?
Dokładnie tak jak napisałeś. Jak przytrzymasz trójkąt to Ryu jumpnie dając możliwość kontynuowania comba w powietrzu.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #226 dnia: Lipca 27, 2009, 16:34:42 pm »
czy ktoś mi powie czemu jak mam kombo [] /\ to czasem ninjol podskakuje a czasem nie ( z tego co zauważyłem to ma chyba związek z długością naciśnięcia przycisku, ale nie jestem do końca pewien)?
Dokładnie tak jak napisałeś. Jak przytrzymasz trójkąt to Ryu jumpnie dając możliwość kontynuowania comba w powietrzu.
właśnie w tym rzecz...że jest odwrotnie, jak przytrzymam dłużej to nie jumpuje tylko wali uppercuta i nic.

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #227 dnia: Lipca 27, 2009, 16:38:16 pm »
Solid , wtedy masz szansę popisać się ładnym "żagielkeim" (juggle). Chyba wiesz co to?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #228 dnia: Lipca 27, 2009, 16:43:14 pm »
czy ktoś mi powie czemu jak mam kombo [] /\ to czasem ninjol podskakuje a czasem nie ( z tego co zauważyłem to ma chyba związek z długością naciśnięcia przycisku, ale nie jestem do końca pewien)?
Dokładnie tak jak napisałeś. Jak przytrzymasz trójkąt to Ryu jumpnie dając możliwość kontynuowania comba w powietrzu.
właśnie w tym rzecz...że jest odwrotnie, jak przytrzymam dłużej to nie jumpuje tylko wali uppercuta i nic.
Ty, chyba rzeczywiście... :lol: Poebao mi sie z DMC, tu jest chyba właśnie na odwrót.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #229 dnia: Lipca 27, 2009, 16:47:32 pm »
Solid , wtedy masz szansę popisać się ładnym "żagielkeim" (juggle). Chyba wiesz co to?
no wiem wiem, tylko...ja wolę wybić i razem podskoczyć, bo w demku jest takie kombo że łapie typa w powietrzy i uderza nim w ziemię. A jak robię juggla to znając życie ktoś by mnie walnął.
No i przydała by się możliwość cancelowania ataku blokiem (wiem trochę GoWem wali, ale co poradzę że go uwielbiam :P )

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #230 dnia: Lipca 27, 2009, 16:54:18 pm »
Solid , wtedy masz szansę popisać się ładnym "żagielkeim" (juggle). Chyba wiesz co to?
no wiem wiem, tylko...ja wolę wybić i razem podskoczyć, bo w demku jest takie kombo że łapie typa w powietrzy i uderza nim w ziemię. A jak robię juggla to znając życie ktoś by mnie walnął.
No i przydała by się możliwość cancelowania ataku blokiem (wiem trochę GoWem wali, ale co poradzę że go uwielbiam :P )
Nie przyzwyczajaj się do tego rzutu w powietrzu bo w pełnej wersji nie jest dostępny od początku.
 Czekam na tą Sigme2 choć mam nadzieję, że design przeciwników ulegnie znacznej poprawie względem części pierwszej bo jeśli coś ma mnie zatrzymać w przejściu na master ninja to właśnie klepanie tych dziwolągów (boję się, że tego nie przetrawie).

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #231 dnia: Lipca 27, 2009, 16:57:54 pm »
Ciekawe jak będzie z poziomem trudności, bo szczerze powiedziawszy po pierwszej Sigmie spodziewałem się więcej (po wszystkich rozmowach o trudności serii NG; chyba, że w Sigmie zmniejszyli nieco poziom względem pierwowzoru). Mówię oczywiście o podstawowym poziomie trudności.

Limitowany2

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2009
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #232 dnia: Lipca 27, 2009, 20:19:11 pm »
ta gra to otenga nie wazne na jaka latforme

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #233 dnia: Lipca 27, 2009, 22:14:57 pm »
Jak napisałem wcześniej ściągnąłem sobie jeszcze raz demko Sigmy 1 i  posiedziałem o wiele dłużej niż zwykle, nauczyłem się jako tako kombosów, teraz gra jakoś bardziej mi się podoba. Dlatego  mam pytanka dla tych co grali w NG2
czy kamera jest chociaż odrobinę lepsza od tej z 1?
czy nadal w trakcie walki można przez przypadek podnieść przedmiot/wyjść z lokacji?
czy ktoś mi powie czemu jak mam kombo [] /\ to czasem ninjol podskakuje a czasem nie ( z tego co zauważyłem to ma chyba związek z długością naciśnięcia przycisku, ale nie jestem do końca pewien)?

Jest lepsza.
Nie można.
[],/\ przytrzymany i Ryu zostaje na ziemi. Cioch (rzut) o którym mówisz zwie się IzumaDrop i to jeden z najlepszy ciosów, jeżeli chodzi o DragonSword.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #234 dnia: Lipca 28, 2009, 09:39:35 am »
[],/\ przytrzymany i Ryu zostaje na ziemi. Cioch (rzut) o którym mówisz zwie się IzumaDrop i to jeden z najlepszy ciosów, jeżeli chodzi o DragonSword.
Izuna Drop... przepraszam ale musiałem :oops:
: Lipiec 28, 2009, 09:16:12 am
Ninja Gaiden Sigma 2 Sneaks onto PS3 this September
http://playstationlifestyle.net/2009/07/27/ninja-gaiden-sigma-2-sneaks-onto-ps3-this-september/

Cytuj
The most intense, challenging, action-packed ninja adventure is back and arriving exclusively on the PLAYSTATION?3 computer entertainment system this fall. The latest installment in the critically acclaimed series, NINJA GAIDEN? SIGMA 2, will be launching September 29, 2009 in North America, followed by Japan and Europe.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #235 dnia: Lipca 28, 2009, 15:07:30 pm »
Już 2 dzień katuję demko i...kur*a coraz bardziej mi się podoba  :grin: , wprawdzie brakuje takiej łatwości w ciachaniu z GoWa (przynajmniej mi), ale jednak człowiek odczuwa radość z masterowania tych kombosów, choć przydała by się ich lista (+ jakiś level do treningu).

Eh aż nie mogę się doczekać Sigmy 2 :P szkoda że tyle hitów na jesień...ciężko będzie kasę uzbierać.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #236 dnia: Lipca 28, 2009, 15:19:46 pm »
Nie skupiaj się aż tak bardzo na kombosach bo na wyższych poziomach i tak będziesz używał tylko kilku z całej listy.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #237 dnia: Lipca 28, 2009, 17:32:09 pm »
Nie skupiaj się aż tak bardzo na kombosach bo na wyższych poziomach i tak będziesz używał tylko kilku z całej listy.
Flying swallow? :cool:

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #238 dnia: Lipca 28, 2009, 17:43:35 pm »
Nie skupiaj się aż tak bardzo na kombosach bo na wyższych poziomach i tak będziesz używał tylko kilku z całej listy.
Flying swallow? :cool:
:lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ninja Gaiden Sigma 2
« Odpowiedź #239 dnia: Lipca 28, 2009, 17:49:12 pm »
Nie skupiaj się aż tak bardzo na kombosach bo na wyższych poziomach i tak będziesz używał tylko kilku z całej listy.
Flying swallow? :cool:
a szczerze mówiąc to ja rzadko kiedy tego używam..bo nie zawsze wchodzi.