Autor Wątek: Ratchet and Clank: A Crack in Time  (Przeczytany 42830 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #160 dnia: Października 20, 2009, 21:23:47 pm »
Co te oceny wadzą Wam, panowie? Ktoś chciał tak ocenić, to ocenił, świat pełen jest ludzi niemyślących i nie widzę sensu, Piter_neo, naprawiania ów faktu wylewając żale tego typu. Kup grę, ciesz się nią w domu i miej wywalone na osądy innych ludzi, hej.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #161 dnia: Października 20, 2009, 22:18:59 pm »
Mnie w zasadzie nic. Mam w nosie czy (jakby nie było) obca mi osoba wystawi tej grze 4/10, czy ocenę maksymalną. Przeszedłem wszystkie poprzednie części, bawiłem się wybornie wprost i wiem, że każda kolejna zagości na mej półce. Miejsce tuż obok QfB, jak i ToD już ma założony status "pre order" dla najnowszej części.

Inna sprawa, że wypadało by takim tuzom, nie robić z siebie pośmiewiska, jak Edge ze swoimi niektórymi ocenami, albo nasza rodzima prasa konsolowa w niektórych (nader częstych) momentach.

mateo

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #162 dnia: Października 20, 2009, 22:24:36 pm »
Wpis Sylvan! Tools wciągłem jak tabakę i chceee więcej. :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #163 dnia: Października 20, 2009, 22:47:46 pm »
Wpis Sylvan! Tools wciągłem jak tabakę i chceee więcej. :)
polecam QfB--może i króciutki, ale ma fajny gameplay i znów można usłysześ Rusty Pete'a!

nakimushi

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #164 dnia: Października 20, 2009, 23:48:03 pm »
dokladnie - zwlaszcza ze Ratchet ma 60 klatek a nie 30 jak inne gry

walic tam oceny IGNu

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #166 dnia: Października 21, 2009, 10:12:32 am »
Widać że możliwości upgrade'ów będzie sporo...i to mi się podoba  :cool:
jeszcze jak by gra była na tak 20h...albo chociaż na 12-15...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #167 dnia: Października 21, 2009, 10:17:52 am »
Myślę, że długość gry będzie porównywalna do Tools of Destruction. No a niektórzy spędzą też dużo czasu na Arenie. :-)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #168 dnia: Października 22, 2009, 10:26:59 am »
GT REVIEW
PSN ID: WojtqGO

Mrocz

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #169 dnia: Października 22, 2009, 10:36:00 am »
GT REVIEW


Wiadomo jaką ocenę dostało? Nie chce tego oglądać, gdyż gametrailers kocha wstawiać spoilery w swoich recenzjach... :wink: Tak jak to miało miejsce z Uncharted 2 i paroma innymi tytułami... :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #170 dnia: Października 22, 2009, 11:39:33 am »
Story            8.9
Design           8.7
Gameplay       8.6
Presentation   9.1

Overall           8.9

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #171 dnia: Października 22, 2009, 11:55:31 am »
a dużo jest spoilerów? bo mam ochotę obejrzeć  :-?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #172 dnia: Października 22, 2009, 12:04:22 pm »
a dużo jest spoilerów? bo mam ochotę obejrzeć  :-?
Nie wiem, nie oglądałem. Przerzuciłem tylko na koniec na oceny.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #173 dnia: Października 22, 2009, 19:09:52 pm »
Premiera w Europie 4 listopada:
http://www.gram.pl/news_8gPfHei7_Ratchet_Clank_A_Crack_in_Time_z_europejska_data_premiery.html

Cytuj
4 listopada w Europie pojawi się Ratchet & Clank: A Crack in Time - poinformowały firmy Insomiac oraz Sony. Zatem mamy do czynienia z nieco ponad tygodniowym poślizgiem w stosunku do premiery w USA.

Fani gier z cyklu Ratchet & Clank, będący mieszkańcami Europy, mogą już zacierać ręce i odetchnąć z ulgą. Insomiac Games, twórca najnowszej odsłony o podtytule A Crack in Time ustalił wspólnie z wydawcą, firmą Sony, że trafi ona do sklepów na Starym Kontynencie już 4 listopada, a dwa dni później ukaże się w Wielkiej Brytanii.

Cytuj
W ramach dzisiejszej aktualizacji usługi PlayStation Store tej platformy, pojawiła się jej pierwsza, z dwóch zapowiedzianych, wersji demonstracyjnych.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #174 dnia: Października 22, 2009, 20:09:52 pm »
Dlaczego gry w UK są później niż u reszty PALowców?

Diuk

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #175 dnia: Października 23, 2009, 17:14:35 pm »
Demo jest po prostu straszne. Beznadziejnie gra się Clankiem, wygląda to baaardzo średnio (żeby nie powiedzieć brzydko, dosłownie, widać piksele podczas wypadania śrubek) Nie wiem też kto dobierał level do tego dema, ale dał dupy na całości. To ma mnie zachęcić do zakupu? Bez komentarza, czekam na demko z Ratchetem. Jeśli to wygląda lepiej niż TOD, to ja jestem baletnicą i mam nadzieję, że pełna wersja prezentuje się znacznie lepiej. I piszę to z pełną świadomością, jako spory fan serii.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #176 dnia: Października 23, 2009, 19:12:26 pm »
To już jest demo, a ja jeszcze nie zassałem. Nie ładnie. Będzie trzeba koniecznie to nadrobić. Choć u mnie R&C już są skazani na kupno, tak odgórnie, jednak nie wypada nie posilić się jeszcze teraz.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #177 dnia: Października 23, 2009, 19:16:18 pm »
Kurde, zgadzam się z Dawidem. Na początku myślałem, że po prostu po Uncharted 2 żadna gra nie jest ładna, ale to prezentuje się okropnie. Kolory wyblakłe, rośliny jak z PS2, zęby większe niż u rekina. Okropność!

nakimushi

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #178 dnia: Października 23, 2009, 19:21:16 pm »
dokladnie - wczoraj nie spalem do 1.30 w nocy zeby demko sciagnac i wylaczylem po 2 min .
wyglada naprawde srednio a na dodatek tak jak pisalem wczesniej bieganie clankiem nie sprawia mi zadnej przyjemnosci - jego animacje so po prostu slabe i jako postac nei sprawdza sie w tej grze /  :???:

zupelnie nie rozumiem po co te demo - nie kupie fulla na 100%
Insomniac troche sie chyba pogubilo i ich polityka szybkiego wydawania gier troche mija sie z jakoscia jak dla mnie

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #179 dnia: Października 23, 2009, 19:28:21 pm »
Co do chu** z tymi chamberami? Kupując R&C mam ochotę pograć w dobrego strzelanko-platformera, a nie bawić się w jakieś żenujące, niedopracowane zagadki. :x

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #180 dnia: Października 23, 2009, 21:49:07 pm »
Oceny w recenzjach potwierdzaja,że jednak mamy doczynienia z grą bardzo dobrą. :P

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #181 dnia: Października 23, 2009, 22:16:33 pm »
Skończyłem właśnie demo i dla kontrastu muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Możliwe, iż w kwestii tej serii jestem niepoprawnym optymistą, ale wrażenia po tej demonstracyjnej wersji odniosłem jak najbardziej pozytywne. Dobra solidna namiastka clankowego gameplayu, pełna wersja zapewne dostarczy niemożebnie więcej opcji i możliwości, jako że to dopiero początek zabawy z czasem, nie mogę się doczekać.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #182 dnia: Października 23, 2009, 23:06:31 pm »
Potwierdzam, Lupi ostatnio widziany ok 40 minut temu .
A tak na poważnie (choć to było na poważnie), kto pisze się na tę wspaniałą przygodę zaraz po premierze? Warto (o, z pewnością) z kimś znajomym pograć. Jak i wymienić się doświadczeniami "gdzie Ty zdobyłeś tę złotą śrubkę, hę?".

ciujo 82, nie nie wypada inaczej. Ta seria od zawsze była wyborowa.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #183 dnia: Października 23, 2009, 23:09:12 pm »
Potwierdzam, Lupi ostatnio widziany ok 40 minut temu .
A tak na poważnie (choć to było na poważnie), kto pisze się na tę wspaniałą przygodę zaraz po premierze? Warto (o, z pewnością) z kimś znajomym pograć. Jak i wymienić się doświadczeniami "gdzie Ty zdobyłeś tę złotą śrubkę, hę?".

ciujo 82, nie nie wypada inaczej. Ta seria od zawsze była wyborowa.

Ja się chyba pokuszę :) Nie wiedzieć czemu, bardzo spodobała mi się fabuła next-genowych Clanków... Aż zobaczyłbym taką kreskówkę w kinach :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #184 dnia: Października 23, 2009, 23:10:06 pm »
ja to jednak poczekam, bo jako że to gra bez multi to pewnie szybko z ceny zejdzie. No i GoW Collection zabierze mi fundusze  8)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #185 dnia: Października 23, 2009, 23:42:51 pm »
Potwierdzam, Lupi ostatnio widziany ok 40 minut temu .
A tak na poważnie (choć to było na poważnie), kto pisze się na tę wspaniałą przygodę zaraz po premierze? Warto (o, z pewnością) z kimś znajomym pograć. Jak i wymienić się doświadczeniami "gdzie Ty zdobyłeś tę złotą śrubkę, hę?".

ciujo 82, nie nie wypada inaczej. Ta seria od zawsze była wyborowa.

Ja się chyba pokuszę :) Nie wiedzieć czemu, bardzo spodobała mi się fabuła next-genowych Clanków... Aż zobaczyłbym taką kreskówkę w kinach :D
Wpis. Ja od siebie dodam, iż bardzo chętnie Brutal Legend bym widział - ale przez gore by nie przeszło. Ogólnie aż zassam to demo , bo chcę na własne oczy się przekonać jakim cudem BL wyżej oceniono za oprawę.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #186 dnia: Października 24, 2009, 09:39:45 am »
Potwierdzam, Lupi ostatnio widziany ok 40 minut temu .
A tak na poważnie (choć to było na poważnie), kto pisze się na tę wspaniałą przygodę zaraz po premierze? Warto (o, z pewnością) z kimś znajomym pograć. Jak i wymienić się doświadczeniami "gdzie Ty zdobyłeś tę złotą śrubkę, hę?".

ciujo 82, nie nie wypada inaczej. Ta seria od zawsze była wyborowa.

Ja się chyba pokuszę :) Nie wiedzieć czemu, bardzo spodobała mi się fabuła next-genowych Clanków... Aż zobaczyłbym taką kreskówkę w kinach :D
Wpis. Ja od siebie dodam, iż bardzo chętnie Brutal Legend bym widział - ale przez gore by nie przeszło. Ogólnie aż zassam to demo , bo chcę na własne oczy się przekonać jakim cudem BL wyżej oceniono za oprawę.

Po ograniu dema sądzę, że taka ocena ma uzasadnienie.  :lol:

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #187 dnia: Października 24, 2009, 10:35:13 am »
Mając save z R&C: ToD i R&C: QfB dostaje się upust w sklepie na broń i upgrade oraz czapkę pirata:
http://kotaku.com/5387776/older-ratchet-games-unlock-bonuses-in-new-one

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #188 dnia: Października 25, 2009, 00:14:58 am »
Aż zobaczę, czy mam dalej. Niemniej , obie gry mam na półcę. Czy jeśłi nie będę miał stanu gry, to mogę zasejwować grę w dowolnym momencie i skorzystać, czy liczy się ostatni zapis - koniec gry.

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #189 dnia: Października 25, 2009, 00:34:53 am »
Insomniac talks Ratchet & Clank review scores, czyli o tym, dlaczego źle jest dodawać za dużo nowości lub za mało zmian w wykonaniu Insomniac:

http://www.videogamer.com/news/insomniac_talks_ratchet_and_clank_review_scores.html

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #190 dnia: Października 25, 2009, 02:33:10 am »
I dobrze. Już raz całkowicie nieomal przemodelowali grę w Gladiatorze i ten Raczet i Klank (bez klanka), nie przypadł do gustu aż tak bardzo recenzentom.
Choć ja osobiście uważałem go za znakomitą pozycję. Taki MROCzny (pozdrawiam) , nastawiony już w całości na strzelanie odłam.

Być może Raczet i Klank nowy będzie solą w oku chłopaków z Edge - ci wszak lubują się w przełomowych kontynuacjach.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #191 dnia: Października 25, 2009, 11:13:02 am »
Ciekawe jakich zmian dokonali w tej części. Ciekawa argumentacja tego pana, ale przecież nie muszą zmienić fundamentu gry, aby stała się na nowo atrakcyjna.

Tutaj chodzi oto, aby do tego fundamentu dodać rzeczy, które go w istotny sposób urozmaicą. Tak jak to było w pierwszej części, gdzie każda nowo odkryta planeta to praktyczna nowa umiejętność dla Ratcheta i dalsze rozszerzenie jego umiejętności, a co za tym szło, kolejna zmiana w gameplayu, przy zachowaniu tego samego fundamentu.
   Odpaliłem ToD i poczułem się, jakby mi dali pierwszego ratcheta w nowej oprawie, tymi samymi wszystkimi umiejętnościami rzuconymi już na start, oraz mniej złożonymi planszami, z niemalże zerową ilością alternatywnych dróg wartych zwiedzania po ukończeniu fabuły.
Brakowało mi tej złożoności w ToD. Było strasznie... prosto i banalnie. I bynajmniej nie mówię o stopniu trudności.

Boję się, że nowy Ratchet powtórzy to co zrobiło ToD. Czyli niemalże zerowy postęp wobec części pierwszej i jedyny powód by tę grę przejść to świetny humor oraz fabuła. Innymi słowy zakup warty dokonania jedynie z 2 ręki...
Chciałbym się mylić...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #192 dnia: Października 25, 2009, 12:20:42 pm »
+ za trafienie niejako w sedno.

Nie sposób się nie zgodzić z częścią tego co napisał maertin, ba, na upartego z całością.
Ja przykładowo niezwykle cenię owa serię. Jest jedną z mych ulubionych. Na nowej odsłonię na pewno się nie zawiodę. Mało tego, z przyjemnością przywitał bym taką część trzecią na silniku tej nowej.
Nawet jeśli zmian będzie mało, to zawsze to zbieranie śrubek w akompaniamencie wybuchów i ulepszania wspaniałych broni. Do tego humor, śliczna oprawa i niezwykle miło spędzony czas przed konsolą. A że któryś raz tak jest z kolei.... Nikt nikomu nie każe przecież gry kupić, prawda....

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #193 dnia: Października 25, 2009, 17:07:52 pm »
No ja mam podobne zdanie co Sylvan. Jakimś super fanem nie jestem, a swoją przygodę z Lombaxem zacząłem od części 3, może z jednej strony to zaleta, a z drugiej wada, bo z tego co mi wiadomo to gra była platformówką z elementami strzelania, a teraz jest strzelaniną z elementami platformówki. I cholera...ta druga opcja bardziej mi się podoba. I tak właśnie podchodziłem do całej serii. W Gladiatora grałem z przyjemnością, te levelowanie broni czy zabijanie hord przeciwników sprawiało mi radość. Co nie znaczy że QfB mi się nie podobał! To też fajna gierka, skakanie fajnie zrobione, no i Rusty Pete :)
To co mi się w serii za bardzo nie podobało to misje Clancka, brakowało w nich trochę dynamiki czy akcji. Ale to właśnie echo tych starych platformowych czasów.
Dla mnie aCiT nie musi być na siłę oryginalny...nie musi być oryginalny w ogóle! Wystarczy żeby dawał fun z strzelania i skakania oraz bawił humorem. 

mateo

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #194 dnia: Października 25, 2009, 17:23:18 pm »
Crack in Time to pewniak, ważne by planety miały swój urok. O gameplay się nie boje. :)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #195 dnia: Października 28, 2009, 11:19:46 am »
No ja mam podobne zdanie co Sylvan. Jakimś super fanem nie jestem, a swoją przygodę z Lombaxem zacząłem od części 3, może z jednej strony to zaleta, a z drugiej wada, bo z tego co mi wiadomo to gra była platformówką z elementami strzelania, a teraz jest strzelaniną z elementami platformówki. I cholera...ta druga opcja bardziej mi się podoba. I tak właśnie podchodziłem do całej serii. W Gladiatora grałem z przyjemnością, te levelowanie broni czy zabijanie hord przeciwników sprawiało mi radość. Co nie znaczy że QfB mi się nie podobał! To też fajna gierka, skakanie fajnie zrobione, no i Rusty Pete :)
To co mi się w serii za bardzo nie podobało to misje Clancka, brakowało w nich trochę dynamiki czy akcji. Ale to właśnie echo tych starych platformowych czasów.
Dla mnie aCiT nie musi być na siłę oryginalny...nie musi być oryginalny w ogóle! Wystarczy żeby dawał fun z strzelania i skakania oraz bawił humorem. 

mateo

Crack in Time to pewniak, ważne by planety miały swój urok. O gameplay się nie boje. Smile

Święte słowa chłopaki (no to po +).

Seria ewoluowała przez ostatnie lata. W pierwszej części nawet strefowania nie było. Więcej razy gracz nacisnął przycisk odpowiedzialny za skok, niż strzał. Co innego sequel, w którym już w 4tym pomieszczeniu witało nas tylu przeciwników co przez 16 min gry w poprzedniczkę. Kolejna odsłona, to dalej brnięcie w bajkowego Rambo.

I wiecie co? W ogóle mi to nie przeszkadzało. Pamiętacie Gladiator? W tej odsłonie, może były dwie, trzy zagadki logiczne a poskakaliśmy też raptem kilka razy. Ba, nawet Clank'a nie było.
Ja się wybornie bawiłem. Fakt, na PS3, seria powróciła mentalnie do Up Your Arsenal i też świetnie się sprawdziła.

W prostej linii CiT to jej następca, musi więc być dobrze, ba świetnie. Co sugerują oceny.

Oceniło już grę kilkanaście serwisów growych. Nowy Raczet i klank ma aktualnie średnią rzędu 88.70%.
Czyli to numer jedenasty, jeśli chodzi o najwyższe oceny w tym roku na PS3.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #196 dnia: Października 28, 2009, 13:08:00 pm »
A ja się na demku Crack In Time nieco zawiodłem... Nie wiem gra jest dosyć... średnia. Mimo to może zaryzykuję. Gra zbiera świetne oceny, a nie poznać finału tej świetnej historii to grzech. Może w demku dali słaby moment?

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #197 dnia: Października 28, 2009, 17:18:21 pm »
A może cała gra jest c****a?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

ciujo82

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2008
  • Wiadomości: 544
  • Reputacja: 0
  • Nathan
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #198 dnia: Października 28, 2009, 21:17:00 pm »
A może cała gra jest c****a?
Insomniac nie robi,słabych gier. :P

nakimushi

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #199 dnia: Października 29, 2009, 01:33:21 am »
ktos kupil fulla ?
ja chyba sobie podaruje w tym roku / wole wydac na nos innego