Autor Wątek: Ratchet and Clank: A Crack in Time  (Przeczytany 42824 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #200 dnia: Października 29, 2009, 11:42:23 am »
ktos kupil fulla ?
ja chyba sobie podaruje w tym roku / wole wydac na nos innego

Ja poczekam na konkretne opinie graczy a nie recenzantów :P ... I jak nieco stanieje... Gra nie ma multi, więc szybko zejdzie z ceną.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #201 dnia: Października 29, 2009, 12:32:28 pm »
To się ceni Mrocz. + Wędruje na konto za prawe słowa.

Od siebie dodam, iż październik to miesiąc paradoks. Mnóstwo świetnych gier, tylko czasu nań brak. Ja osobiście w tym miesiącu kupiłem siedem gier pięć na PS3 i po jednej kolejno dostało Wii i PC).
Właściwie ukończyłem tylko U2, reszta leży i czeka na swą kolej. A przecież jutro będzie trzeba odebrać Tekken 6, GT na PSP zalotnie mruga okiem w moją stronę, a niebawem MW2 i Dragon Age.

Raczet i Klank, to w mej opinii wybitna seria. Stąd nie waham się ani chwilki nad myślą "kupić?". Więc jako, że nie chciałbym , aby reszta gier została zepchnięta na margines (takie LBP, choć kupione w ubiegłym roku, jeszcze mam przez nowości nie ukończone, i nie tylko ją), anie też grać na modłe :dzisiaj zbiję w T6 kuna, jutro postrzelam w OF, a śrubki na R.Y.N.O będę zbierał w ....), chyba oddeleguję zakup na listopad.

Albo kupię w przyszłym tygodniu i zapas gie będę miał do urodzin....  :-D

W każdym bądź razie jestem święcie przekonany, że jeśli komuś UYA , czy ToD się podobały, będzie nową odsłoną zachwycony.

Mrocz, na demo nie patrz. Ja zassałem i po 40 sek grania Clankiem wyłączyłem. Ale i tak jestem pewny, iż pełnoprawna odsłona zapewni kilkadziesiąt godzin wybornej zabawy.

mateo

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #202 dnia: Października 29, 2009, 14:40:22 pm »
Schemat misji można uznać za minus (robimy to samo przez 10-12godz) ale omawiana seria jest tak rajcowna, że kompletnie zapominamy o jakichś niedociągnięciach. Owszem Przydałaby się innowacja w stylu większego freeroamingu. Mimo wszystko ja nie narzekam. Gra broni się sama, po prostu. :)

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #203 dnia: Października 29, 2009, 22:50:04 pm »
Drugie demo już jest.

nakimushi

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #204 dnia: Października 30, 2009, 05:15:15 am »
kurde musze powiedziec ze super te demo Ratcheta - jedyny minus to taki ze gra nie trzyma prawie wogole 60 klatek ./
ale bardzo mi sie podoba level i cala otoczka gry - taka bardziej sci-fi  :-D

ehh mialem nie kupowac ale bedzie kusic

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #205 dnia: Października 30, 2009, 06:09:45 am »
A Crack in Time to be Insmoniac's last 60 FPS game:
http://www.ps3center.net/news/3972/a-crack-in-time-to-be-insmoniacs-last-60-fps-game/

Cytuj
Insomniac has always been taken pride in providing technically polished product.  Their latest game, Ratchet and Clank Future: A Crack in Time, is yet another example of this, sporting some beautiful visuals at a blistering 60 FPS.  However, they've done some market research indicating that the majority of consumers and critics don't care about a game running at 60 FPS.

Thus, they've come to the conclusion that this will likely be their last game to run at 60 FPS.  They believe that they can achieve higher quality graphics while still mantaining a solid 30 FPS, and that would be a better use of their time.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #206 dnia: Października 30, 2009, 09:11:58 am »
Cytuj
the majority of consumers
to debile...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #207 dnia: Października 30, 2009, 14:36:05 pm »
Mi tam średnio leży liczba FPSów--ok do multi się przydaje...ale poza multi mi wszystko jedno.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #208 dnia: Października 30, 2009, 15:22:39 pm »
wole stale, pewne 30 klatek niz sciemnione 60, spadajace w dol przy wiekszej zadymie. a jesli dodatkowo poprawi to jakosc to jak najbardziej jestem za. uncharted2 pokazuje o co mi chodzi.

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #209 dnia: Listopada 12, 2009, 16:49:20 pm »
Mi demo się średnio podobało, gra to pewniak, ale wersja demonstracyjna to padaka, stare bronie z ToD, nowe do dupy, nic ciekawego ogólnie, jak na demo mające zachęcić do gry.


: Październik 30, 2009, 23:50:47 pm
Nie wiem czego to wina (pewnie późnej pory, demo katowałem dzień przed ok. 1 w nocy), ale po drugim ograniu na spokojnie, strasznie mi się spodobało. Stary dobry Ratchet i wielka zadyma, na wielki plus nowy system modyfikowania broni (także wizualnie).
: Październik 31, 2009, 23:06:36 pm
Kolekcjonerka: http://blog.eu.playstation.com/2009/10/06/ratchet-clank-a-crack-in-time-collector%E2%80%99s-edition/


: Listopad 03, 2009, 21:50:57 pm
Będą figurki w grudniu: http://www.konsolowisko.pl/index.php?t=news&id=3487


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #210 dnia: Listopada 19, 2009, 13:38:02 pm »
Ja na dziś dzień mówię stanowcze "nie" dla Raczeta i Klanka. Choć to jedna z mych ulubionych serii i każdą odsłonę przechodzę, jak rzadko dwa razy. Dlaczego? Tak dobrze mi się gra w NfS:S.
Jak kupię R&C, odłożę te wspaniałe wyścigi. I inne gry na dłuższy okres. Później znowu coś uderzy i znowu i tak do GoW III i GT5 i bach, bynajmniej nie Jan Sebastian ....
Nie wspominając o LBP, które na ukończenie czeka ho, ho i trochę (plus kilka innych gier). No i ten Dragon Age .... A to już czaso - pożeracz, taki, że Chris'a zobaczymy na forum raz w tygodniu, i tylko po to by napisał "dostałem lv up, a Golema matka zabawia się ze stadem bawołu, tak, ubił mnie *&^% złamany już 4ty raz". xD

A tak na poważnie, aż omijam sklepy z grami, bowiem wiem (tak odgórnie to narzucone jest), że Raczet i Klank nowy zachwyci, ale niech da szansę innym grom.
Przecież jeszcze nie skończyłem wspaniałego "scenario" w T6 ....

A te zabawki wyglądają wprost uroczo.

A co tam, taką sobie kupię, by Joker i Kratos mieli włochatego kolegę u boku xD

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #211 dnia: Listopada 19, 2009, 15:41:03 pm »
Ja na dziś dzień mówię stanowcze "nie" dla Raczeta i Klanka. Choć to jedna z mych ulubionych serii i każdą odsłonę przechodzę, jak rzadko dwa razy. Dlaczego? Tak dobrze mi się gra w NfS:S.
Jak kupię R&C, odłożę te wspaniałe wyścigi. I inne gry na dłuższy okres. Później znowu coś uderzy i znowu i tak do GoW III i GT5 i bach, bynajmniej nie Jan Sebastian ....
Nie wspominając o LBP, które na ukończenie czeka ho, ho i trochę (plus kilka innych gier). No i ten Dragon Age .... A to już czaso - pożeracz, taki, że Chris'a zobaczymy na forum raz w tygodniu, i tylko po to by napisał "dostałem lv up, a Golema matka zabawia się ze stadem bawołu, tak, ubił mnie *&^% złamany już 4ty raz". xD

A tak na poważnie, aż omijam sklepy z grami, bowiem wiem (tak odgórnie to narzucone jest), że Raczet i Klank nowy zachwyci, ale niech da szansę innym grom.
Przecież jeszcze nie skończyłem wspaniałego "scenario" w T6 ....

A te zabawki wyglądają wprost uroczo.

A co tam, taką sobie kupię, by Joker i Kratos mieli włochatego kolegę u boku xD

Co mam ja powiedzieć. Od kilku miesięcy pisze magisterke, więc czasu na granie nic nie mam. Zaległości mam większe niż na koniec semestru student. Jeżeli chodzi o XO to tutaj mam tylko kilka gierek do nadrobienia, ale na PS3 to z 10 na mnie czeka.

ps: najgorsze jest to, że jak już znajdę wolny czas, to dziewczyna chce abym go bezwzględnie poświęcił jej :/


mateo

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #212 dnia: Listopada 20, 2009, 10:52:15 am »
<uwaga strasznie napalony fan Ratchet & Clank>

po recenzji w PE wysoko skoczyło mi ciśnienie :) Kupuje ten 'słodki shit' ;pp

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #213 dnia: Listopada 20, 2009, 12:00:38 pm »
<uwaga strasznie napalony fan Ratchet & Clank>

po recenzji w PE wysoko skoczyło mi ciśnienie :) Kupuje ten 'słodki shit' ;pp
U mnie podobnie, zobaczyłem na razie tylko ocenę w PE i gra automatycznie powędrowała do worka must have.

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #214 dnia: Listopada 20, 2009, 12:13:35 pm »
Swoją drogą, co do recenzji w PE - strasznie po macoszemu potraktowano Ratcheta - 2 strony i bardzo ogólnikowa recenzja.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #215 dnia: Listopada 21, 2009, 11:47:06 am »
Ja zassałem sobie filmik z arsenałem .... huh, taki RYNO przeszedł sam siebie . I to chyba podstawowy poziom.

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #216 dnia: Listopada 30, 2009, 00:20:44 am »
Planowałem nie kupować tego Ratcheta, wolałem nadrobić pewne zaległości na PS3, ale jednak się skusiłem ze średnim entuzjazmem po ToDzie, lekko większym po QfB, w każdym razie nie obiecywałem sobie zbyt wiele, ot klasyczny Ratchet.

To co dostałem na płycie z grą zaskoczyło mnie zupełnie - jest to bowiem jeden z najlepszych Ratchetów! Zupełnie masakruje w moim odczuciu Tools of Destruction. Grafika znacznie usprawniona, Insomniacy dodali sporo zacnych efektów, projekty światów powalają różnorodnością i ciekawym designem. Wiele usprawnień, zupełnie się ich nie spodziewałem, inny (świetny!) system modyfikacji broni, bardzo przejrzysty interfejs, latanie między dużymi i pomniejszymi planetami - cudowny patent!
Gra cholernie bije po oczach swoim przemyśleniem. Wszystko jest diabelsko zaplanowane, wszystko znajduje się na swoim miejscu i tylko czeka na odkrycie i należyty zachwyt, podział misji na Clankowe i Ratchetowe wypada wybitnie dobrze, fabuła i poziom graficzny scenek na poziomie najlepszych filmów animowanych albo i wyżej. Niesamowitość - to słowo, którym można określić nowego futrzaka. Kupować, kupować i jeszcze raz kupować.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #217 dnia: Grudnia 01, 2009, 22:28:40 pm »
Którego Lupi Raczeta i Klanka, najbardziej cenisz?

Ja się tam nawet cieszę, że MW2 i L4D , to gry na dwa wieczory. jeszcze jeden, dwa tytułu, pomeczę T6 (aphelion, buziaki), poobijam Veyrona w Shift do maksymalnego poziomu i zabiema się za moejgo milusińskiego ....

 :shock:

Jak kolwiek by to nie brzmiało.

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #218 dnia: Grudnia 01, 2009, 22:57:14 pm »
Którego Lupi Raczeta i Klanka, najbardziej cenisz?
Drugiego i trzeciego. Za wszystko. Jestem bodajże w ostatnim poziomie ACIT także jak skończę skrobnę coś dłuższego może.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #219 dnia: Grudnia 16, 2009, 23:17:31 pm »
To podobnie jaj ja. Choć osobiście wybrał bym cz. trzecią (zdecydowanie) i chyba RACZEj Gladiatora (niewiele niżej oczywiście dwójka i ToD).

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #220 dnia: Stycznia 10, 2010, 16:16:28 pm »
Świetna gra. Choć trzecia odsłona nadal pozostaje najlepsza jak dla mnie.

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #221 dnia: Stycznia 12, 2010, 18:58:28 pm »
I ja kupilem. Tylko ze przeszedlem ja i nigdzie tego challange mode nie ma  :mad: Polecialem na arene, bo myslalem ze tam to jest ale tez zaden tur nie doszedl do starych. Sylvan, Lupi, przeszliscie, dajcie rade .

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #222 dnia: Stycznia 12, 2010, 19:04:38 pm »
challange mode zawsze był po zakończeniu gry, gra się zawsze pytała czy chcemy go włączyć...ale jak jest w tym nowym to nie wiem.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #223 dnia: Stycznia 12, 2010, 20:26:03 pm »
Jesli ten challenge mod to jest to co mysle (czyli wiekszy poziom trudnosci) to odpala sie go w Extrasach (start, extras itp. itd.)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #224 dnia: Stycznia 12, 2010, 20:28:37 pm »
challange mode zawsze był po zakończeniu gry, gra się zawsze pytała czy chcemy go włączyć...ale jak jest w tym nowym to nie wiem.
Wpis. Przechodzisz grę i masz do wyboru: powrót do czasu zanim pokonałeś ostatniego bossa albo rozpoczęcie nowej gry w challenge mode.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #225 dnia: Stycznia 13, 2010, 22:42:29 pm »
Jest tak. Albo kolekcjonujsze, to, co nie udało ci się dotychczas, albeo zaczynasz taki new game + - do wyboru w extras. I grasz z dotychczasowymi osiągnięciami.
Ja właśnie przechodzę chll.md. Więc jest jak pisze.

dante_21

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-10-2007
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #226 dnia: Stycznia 19, 2010, 08:19:49 am »
Witam!
Mam problem z grą. Próbuje zdobyć platynę, wszystkie planety mam już zaliczone, ostatni szef pokonany, gram teraz Challenge Mode. Został mi tylko taki statek, gdzie jest arena do walk. Zaliczyłem brązowy medal, ale nie wiem jak odblokować resztę medali!!!!!!!
Czy po przejściu Challenge Mode odblokują mi się inne areny??????
Proszę o pomoc

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #227 dnia: Stycznia 19, 2010, 08:37:45 am »
Witam!
Mam problem z grą. Próbuje zdobyć platynę, wszystkie planety mam już zaliczone, ostatni szef pokonany, gram teraz Challenge Mode. Został mi tylko taki statek, gdzie jest arena do walk. Zaliczyłem brązowy medal, ale nie wiem jak odblokować resztę medali!!!!!!!
Czy po przejściu Challenge Mode odblokują mi się inne areny??????
Proszę o pomoc

Przy pierwszym przejściu gry możesz zaliczyć 2 turnieje. Jeden z nich jest chyba nawet wymagany do przejścia gry. Odpalając Challenge Mode powinieneś dostać dostęp do Raritarium Tournament i to wszystko...

dante_21

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-10-2007
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #228 dnia: Stycznia 19, 2010, 08:42:37 am »
No właśnie niestety nic nie mam odblokowane poza brązowym turniejem. Za pierwszym razem przeszedłem grę na hardzie, po pokonaniu ostatniego bossa wróciłem i nic. Teraz gram Challenge Mode doszedłem do tego statku i tez mam tylko brązowy turniej odblokowany. Nie wiem czy po przejściu Challenge Mode odblokowuje się wszystko, bo tylko to zostało mi do zaliczenia.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #229 dnia: Stycznia 19, 2010, 08:48:05 am »
Nie rozumiem.
Jeżeli ukończyłeś Bronze Tournament i dostałeś za niego puchar(uwolniłeś Quarka przy okazji) to powinieneś dostać dostęp do Silver Tournament(dostać puchar) a następnie Gold Tournament. W Challenge mode odblokowuje się Raritanium Tournament.
Przynajmniej tak to u mnie wyglądało.
Może ktoś inny będzie umiał pomóc.

dante_21

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-10-2007
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #230 dnia: Stycznia 19, 2010, 08:54:21 am »
Właśnie w tym problem, że po ukończeniu Bronze Tournament mam dalej zablokowany dostęp do Silver Tournament i Gold Tournament. Dlatego nie wiem kiedy się to odblokowuje.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #231 dnia: Stycznia 19, 2010, 09:03:35 am »
Popchnij fabułę trochę dalej. Powinno pomóc.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #232 dnia: Stycznia 21, 2010, 14:16:49 pm »
Przeszedłem grę na normal. Teraz włączyłem challlenge mode, i moje pytanie jest takie - jeśli zaraz po włączeniu challenge mode zmieniłem poziom na hard, zaliczy mi przejście gry na harda jeśli ukończę challenge mode?

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #233 dnia: Stycznia 21, 2010, 14:18:21 pm »
Przeszedłem grę na normal. Teraz włączyłem challlenge mode, i moje pytanie jest takie - jeśli zaraz po włączeniu challenge mode zmieniłem poziom na hard, zaliczy mi przejście gry na harda jeśli ukończę challenge mode?
Nie zaliczy  :(

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #234 dnia: Stycznia 21, 2010, 14:19:21 pm »
Ok dzięki. w takim razie zmienie na easy w Challenge mode...

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #235 dnia: Stycznia 24, 2010, 10:08:27 am »
Ja za pierwszym razem grałem na normal. Na początku odblokowuje się pierwszy turniej - podczas ukończenia misji w tym sektorze, gdzie arena jest . I tak z miejsca go przeszedłem.
Brązowy, później srebrny, a na końcu złoty.

Jest jeszcze raritanium, ale on odblokuje się w późniejszym etapie - po jednej z misji.
Ogólnie turnieje są proste, musisz obrać tylko odpowiednią taktykę. Właśnie gram na hard i nie widzę tego by było jakoś ciężej.


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #236 dnia: Stycznia 24, 2010, 10:29:40 am »
Można grać od razu na hard?

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #237 dnia: Stycznia 24, 2010, 10:30:40 am »
Można.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #238 dnia: Stycznia 24, 2010, 10:41:20 am »
Można, idący na łatwiznę modzie platyniarzu.  :grin: Tak A-n zrobił. Ja dałem ciała, że od razu się nie dostosowałem. Hard, jest bardzo łatwy. Ale i tak grę należy przynajmniej dwa razy ukończyć, jeśli się chce platynę huknąć. Tylko, że pierwsze podejście, to góra 16 godzin, a kolejne mniej niż 4 - new game +

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet and Clank: A Crack in Time
« Odpowiedź #239 dnia: Stycznia 24, 2010, 10:46:19 am »
Można, idący na łatwiznę modzie platyniarzu.  :grin:
Nie chcę mieć za łatwej gry. :happy: Poza tym na razie nowego Ratcheta licytuję, a pytam tak na przyszłość. :angel: