News

3 nowe gry z Mario zapowiedziane! Jedna ma tryb online dla 35 osób...

Nintendo postanowiło świętować 35 lat hydraulika w bardzo oryginalny sposób. Kilkoma remasterami i jedną nową nietypową grą.

Ten rok zdecydowanie należy do Mario. Poza tym, że sympatyczny wąsacz z włoskim akcentem obchodzi 35 lat, dostał np. całą serię klocków LEGO, niedawno wyszła też gra Paper Mario: The Origami King. Skoro jednak to już siódme pięciolecie z pogromcą Bowsera i Donkey Konga, to nie mogło zabraknąć kolejnych atrakcji.

Nintendo zapowiedziało dziś 3 nowe gry na Switcha:

- Super Mario 3D All-Stars
- Super Mario 3D World + Bowser’s Fury
- Super Mario Bros. 35

Na pierwsze dwie zdecydowanie czekałem, trzecia to z kolei już raczej "zabaweczka" i kolejny oryginalny pomysł japońskiej firmy, która czasem pozwala sobie na ekstrawagancję.

Super Mario Bros. 35 to pikselowe battle royale (lub raczej "last Mario standing"), w którym gramy w 35 osób - aż 34 zginą i zostanie wyłoniony zwycięzca. Gra będzie dostępna za darmo dla posiadaczy Nintendo Switch Online, niestety jedynie między 1 października 2020 a 31 marca 2021.

Super Mario 3D All-Stars to z kolei kolekcja z Super Mario 64, Super Mario Sunshine, and Super Mario Galaxy, w wersji "HD" (jedynie podniesiona rozdziałka i filtrowane tekstury), dostępne od 18 września 2020 również do 31 marca 2021. Gra ma zawierać dodatkowo odtwarzacz który pozwoli odsłuchać soundtrack z wszystkich trzech gier nawet przy wyłączonym Switchu.

Na koniec zostało Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, czyli gra na którą najbardziej czekałem od kiedy wyszedł Switch - Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Ten remake cudownej gry platformowej z WiiU wyjdzie dopiero 12 lutego, ale do oryginału dorzuci tryb kooperacyjny online. Ten tytuł trafia jako pierwszy na moją listę must-have na 2021.

Czuję się dziś rozpieszczony przez Mariana.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 23 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Mario Kart we własnym mieszkaniu na podłodze? Poznajcie Mario Kart Live: Home Circuit

arrow-right
arrow-right

Posiadacze PS+ mogą zgarnąć darmowe dodatki do COD: Warzone

Komentarze
...
213.136.***.*** • #1
philipo
1359 dni temu

Niby to tylko odgrzewane kotlety, ale i tak jestem zadowolony ;-)

odpowiedz
...
194.49.***.*** • #2
gnysek
1359 dni temu

Ja do czasu Switcha miałem tylko DSa, wiec dla mnie to będą nowe gry, w które chciałem zagrać. Obie większe produkcje na pewno kupię.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: