News

Czternaście minut z Watch Dogs, rewelacyjny materiał wideo

Ubisoft opublikował czternasto-minutowy materiał wideo z Watch Dogs, który zawiera niepublikowany jak dotąd gameplay z gry. Filmik jest więc smakowitym kąskiem dla wszystkich osób wyczekujących tej świetnie zapowiadającej się produkcji. Twórcy postanowili zaprezentować nam parę istotnych szczegółów, które w Watch Dogs będą mieć ogromne znaczenie. Możemy więc obejrzeć, jak Aiden udaje się do sklepu w celu zakupienia nowych pukawek do rozprawiania się z przeciwnikami.

Po drodze sprawdzimy, jak w akcji prezentuje się model jazdy. Obejrzymy również, jak szybko i sprawnie zainstalować wirusa. W drugiej części materiału wideo możemy rzucić okiem na jeden z ciekawszych mechanizmów gry. Otóż, jak wiemy, w każdej chwili do zabawy będzie mógł dołączyć drugi gracz, który będzie się starał przeszkodzić Aidenowi w drodze do celu. Ubisoft ukazuje więc, jak delikatnie pozbawić władzy takiego nieproszonego hakera.

Premiera Watch Dogs odbędzie się już 22 listopada na PC, PS3, Xbox 360, Xbox One oraz Wii U, zaś 29 listopada gra trafi na PlayStation 4.

Czas czytania: 1 minuta, 30 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Co nowego w świecie Battlefield 4 ?

arrow-right
arrow-right

Wsparcie dla Xbox 360 jeszcze przez trzy lata

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: