News

Amazon Luna niespodziewanie debiutuje w Polsce!

Nowa usługa Amazonu do streamingowej rozgrywki online w dniu dzisiejszym bez zapowiedzi pojawiła się dla graczy z Polski.

Jeżeli do tej pory jakimś cudem nie byliście subskrybentami abonamentu Prime, Amazon uruchomił dla was kolejną usługę w naszym kraju (wcześniej dostępna wyłącznie w USA, Kanadzie i kilku wybranych krajach europejskich), aby przekonać was do zmiany decyzji. Mieliśmy na polskim rynku już kilka usług streamingowych gier, jak np. uśmiercone Google Stadia, czy świetnie radzące sobie Nvidia GeForce Now, teraz do tego grona dołącza Amazon z usługą o nazwie Luna. Usługa ta działa już od 4 lat, tym razem również gracze znad Wisły będą mieli okazję ją przetestować, choć trzeba przyznać, że debiut był nagły i niezapowiedziany, co zaczęło się objawiać czasowymi problemami na stronie jak np. komunikat o braku dostępności usługi w naszym kraju.

Co na ten moment oferuje usługa w naszym kraju?

Dla wspomnianych abonentów Prime, w ramach usługi możemy sprawdzić kilka tytułów, w tym min. Metro Exodus czy Fallout New Vegas. Zdaniem polskich graczy, którzy zdążyli już sprawdzić omawianą usługę, działa ona bez żadnych problemów w rozdzielczości Full HD w przeglądarce i możemy grać zarówno przy użyciu podstawowych peryferiów jak klawiatura i myszka, jak i podłączając pada od Xboxa Series lub Playstation 5. Bez dodatkowych opłat (jeśli posiadamy już abonament Prime) możemy również powiązać konto z Epic Games, GOG oraz Ubisoft Connect, zyskując tym samem dostęp do części posiadanych tytułów, jeśli te są wspierane przez usługę.

Alternatywą, jest wykupienie nowej usługi Amazonu Luna+ .W cenie 39,99 zł miesięcznie (dostępny jest bezpłatny 7-dniowy okres próbny), da wam dostęp do biblioteki liczącej ponad 100 tytułów.

Będziecie testować nową usługę? My na pewno! Dajcie znać w komentarzach!

Czas czytania: 2 minut, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ruszyły zwroty dla posiadaczy DLC do Redfall

arrow-right
arrow-right

Sześć gier opuści katalog PlayStation Plus w lipcu! Szykuje się spokojny miesiąc

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: