Amy Hennig opuszcza Naughty Dog
Serwis IGN poinformował rano, oczywiście powołując się na anonimowego informatora, że Amy Hennig - scenarzystka serii Uncharted opuszcza szeregi studia Naughty Dog. Plotka głosi, że Hennig wdała się ponoć w bardzo ostry konflikt z Neilem Druckmannem i Bruce Straleyem i została lekko przymuszona do złożenia wypowiedzenia z trybem natychmiastowym.
Sony potwierdziło przed momentem te rewelacje, jednak nie zdradzono, dlaczego Amy Hennig zdecydowała się odejść z Naughty Dog. Czy scenarzystka trafi niedługo do konkurencji, aby tworzyć świetne gry, jak seria Uncharted? A zoże otrzyma propozycję od Crystal Dynamics, gdzie kiedyś pracowała?
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• PlayStation Plus na grudzień już dostępne! Aż 5 gier do odebrania - 03.12.2025 16:38
• Kalendarz Premier – Grudzień 2025 - 01.12.2025 16:52
• Ciąg dalszy księżycowego rozdziału w Genshin Impact. Co wprowadzi rozszerzenie "A Nocturne of the Far North"? - 29.11.2025 13:22
• Dziewięć gier opuści katalog PlayStation Plus w grudniu! Ostatnia szansa by zagrać w kontrowersyjny tytuł Square Enix - 27.11.2025 14:06
• Serwery GRID zostaną niedługo wyłączone. To kolejny tytuł Codemasters, który umrze przedwcześnie - 24.11.2025 11:17
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: