News

Assassin’s Creed III - Potężny wyciek informacji

Wycieki, przecieki i wszystkie inne cieki - Wydawałoby się, że lubują się w nich tylko hydraulicy, nic bardziej mylnego. My, że tak powiem, zwykli gracze również je kochamy, zresztą chyba nie ma na świecie porządnego gracza, który nie doceniłby sytuacji, w której ma wgląd w informacje, o których się jeszcze oficjalnie nie mówi. I tak oto, dobrnęliśmy do momentu, gdzie tak zwany wyciek się pojawił i co najważniejsze, dotyczy on trzeciej części Assassin’s Creed. Gotowi na Assassinowe szaleństwo?

Bohater:

Tym razem głównym bohaterem gry został Connor, nie mylić z Johnem Connorem z Terminatora, chociaż jak się słusznie domyślacie, chłopaki mają ten sam cel, czyli walkę o niepodległość. Ps, pamiętacie postać Sullego z Doktor Quinn? Ktoś tutaj był chyba wiernym fanem tego kultowego serialu!   Wracają jednak to sedna sprawy, to Connor jest pół Indianinem, (po mamie), pół Brytyjczykiem (po ojcu). Ubisoft postanowił, że na początku rozgrywki poznamy historię naszego walecznego Indianina. Chodzi mniej więcej o to, że Connor został wychowany przez plemię Mohawków. Oczywiście, wszystko było cacy aż do czasu, gdy butni i wścibscy koloniści nie spalili indiańskiej wioski. Jeżeli chodzi o samo sterowanie bohaterem, to Connor będzie mógł nie tylko skakać po budynkach, ale także i po drzewach. Ponoć, wszystko ma się odbywać płynniej i naturalniej - Teraz bez najmniejszego problemu wyskoczymy przez okno, aby wylądować na drzewie. Początkowo mówiło się, że trzeci Assassin’s Creed będzie śmigał na zupełnie nowych enginie, oczywiście wiadomo, że to tylko czcze przechwałki. Tak naprawdę, Ubisoft postanowił jedynie usprawnić stary silnik do edycji 2.0, oczywiście chwaląc się przy tym cudami na kiju, ale my i tak wiemy, jak będzie naprawdę. Connor otrzyma setki nowych animacji, co przełoży się na samą walkę. Oczywiście, powróci ukryte ostrze, jednak podstawowym orężem naszego małego indiańskiego asasyna będą tomahawk i nóż.

Akcja gry:
Zostanie osadzona w latach 1753-1783. Oczywiście w dalszym ciągu główną linią fabularną będzie odwieczny konflikt assasynów z templariuszami. W grze pojawią się takie postaci jak George Washington, Benjamin Franklin, czy Charles Lee. Do dyspozycji gracza zostaną oddane dwa duże miasta - Boston i Nowy Jork. Do tego pojawi się również rozległy teren nazwany przez twórców Pograniczem, który jest traktowany jako trzecia główna lokacja. Co ciekawe, w Assassin’s Creed III będziemy mogli wziąć udział w historycznych wydarzeniach , takich jak np: destruktywny pożar Nowego Jorku. I teraz pewna nowość, świat gry ma się płynnie zmieniać z pojawieniem się pór roku. Wszystkie lokacje w grze będą dostępne zarówno w wersji letniej, jak i zimowej. Oczywiście, zabieg nie będzie jedynie stricte kosmetyczny, warunki atmosferyczne mają mieć ogromny wpływ na rozgrywkę. W grze ma pojawić się więcej sekcji platformowych, które mają wnieść coś nowego do serii. Spodobał wam się motyw z rekrutacją swoich własnych asasynów zapoczątkowany w Assassin's Creed: Brotherhood? Jeżeli tak, to macie szczęście, bo w trzecim Assassinie ten motyw również się pojawi. Jeżeli chodzi o przerywniki filmowe, to twórcy nie kryją, że ściągnęli z Uncharted tyle ile się tylko dało. Na tę chwilę to tyle, pozostaje nam grzecznie czekać na pierwszy trailer.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 26 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Microsoft szaleje - Trailer nowej Forzy w sieci

arrow-right
arrow-right

Wyciekł trailer God of War IV?

Komentarze
...
#1
~n
4292 dni temu

nie wyciek tylko spoiler :P najbardziej mnie ciekawią wymagania sprzętowe a nie bio bohatera.

odpowiedz
...
#2
~Bobas
4291 dni temu

Wymagania jak wymagania. Ale jak wersja z siwobrodych bedzie się miała do pc?

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: