News

Tylko czy aż 50 % szans na kontynuację The Last of Us 2?

Zastanawiacie się pewnie, dlaczego w newsie o The Last of Us, umieściliśmy miniaturkę odwołującą się do serii Jak & Dexter? Przypadek? Nie sadzę. Wracając do meritum, The Last of Us to jedna z najlepszych produkcji ubiegłego roku i jedna z najlepszych gier stworzonych przez Naughty Dog. Nie wyobrażam sobie tego, że moje ulubione studio nie zaserwuje mi kontynuacji tej wyśmienitej produkcji.

Niestety, na powstanie kolejnej części The Last of Us mamy jedynie 50 procent szans - Tak przynajmniej zapewnia Neil Druckman, jeden z dyrektorów Naughty Dog. Napomniał on w jedynym z ostatnich wywiadów, że Sony dało im wolną rękę w wyborze kolejnej, dużej produkcji - Mimo to na powstanie The Last of Us 2 mamy jedynie 50 procent. Dlaczego tylko tyle? Ponieważ studio ma naprawdę sporo pomysłów na przyszłości i nie wszystkie uda się zrealizować w określonym czasie.

Druckman pod koniec wywiadu wspomniał o serii Jak & Dexter. Otóż okazuje się, że historia tych dwóch bohaterów nie została zakończona i przyszłość może przynieść masę niespodzianek w tej kwestii.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 35 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

DICE ponownie łata Battlefield 4

arrow-right
arrow-right

Xbox One w zestawie z Titanfall

Komentarze
...
3762 dni temu

Nie wiem czy bezpośrednie kontynuacje pewnych tytułów to to czego oczekują gracze. ND mogło wydać by kolejną grę TPP mieszającą inne klimaty, ale wyprodukowaną na równie wysokim poziomie. Jako studio, mają na tyle dużą renomę, że nie muszą inwestować w "te same IP" po to by przyciągnąć klientów ( co zresztą udowodnili dzieki The Last of Us, który nie okazał być się "uncharted 4: zombies").. chociaż swoją drogą, nowy UNCHARTED się już pichci.

odpowiedz
...
#2
~Drodas
3762 dni temu

Dam sobie ...., że NG pracują też nad nowym The Last of Us, a takie gadanie ma za zadanie zamydlić nam oczy.

odpowiedz
...
#3
~JimRaynor
3761 dni temu

Na bank pracują. Założę się też, że w tym roku dostaniemy Last of Us PS4 edition:) Wspomnicie moje słowa.

odpowiedz
...
3761 dni temu

Niech się tylko nie przepracowują >_<

Z tą wersją na PS4 chodzą plotki, że ma to być tytuł sprawdzający "przeportowanie" silnika ND na potrzeby nowego Uncharteda... w sumie, nawet nie brzmi jak wróżenie z fusów.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: