News

Baldur's Gate 3 jednak w pudełku! Larian zapowiada specjalne wydanie gry

Baldur's Gate 3 jednak otrzyma edycję pudełkową. Zestaw oferuje sporo zawartości dodatkowej.

Baldur's Gate 3 to bez wątpienia największe zaskoczenie tego roku. Kultowa marka była dobrze wspominana przez graczy, ale raczej nikt nie oczekiwał, że w dniu premiery na produkcję rzucą się miliony nowych graczy. 

Do tej pory tytuł pojawił się na PC i PlayStation 5, jednak Larian Studios potwierdziło, że w przygotowaniu do grudniowej premiery szykowana jest również edycja na Xbox Series X|S

Bardzo kontrowersyjnym wyborem była decyzja o rezygnacji z wersji pudełkowej. Wielu graczy, którzy wciąż cenią wartość fizycznego nośnika, zdecydowało się zaczekać. Chętni mogą już szykować gotówkę, ponieważ zespół potwierdził, że szykuje się do wypasionego wydania gry.

Baldur's Gate 3 Deluxe Edition będzie dostępne już w pierwszym kwartale 2024 roku. Pudełkowa premiera została zaplanowana na PlayStation 5, Xbox Series X|S i PC, a za taką przyjemność gracze będą musieli zapłacić €80, czyli około 350 zł. Pakiet możecie zakupić w tym miejscu.

W zestawie oprócz gry wydanej na kilku krążkach znajdzie się również oryginalna ścieżka dźwiękowa, zestaw naklejek, plakat, mapa świata gry, dwie przyszywki oraz kilka mniejszych dodatków dostępnych cyfrowo.

Jak podoba wam się taka wypełniona edycja. Zamierzacie kupić na premierę czy czekacie na promocję? Dajcie znać w komentarzach.

Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Remaster The Last of Us Part II oficjalnie!

arrow-right
arrow-right

PS+ Extra i Premium na Listopad 2023

Komentarze
...
83.20.***.*** • #1
maniekmaniu
237 dni temu

Wolę poczekać na promocję. Gier nigdy nie kupuję na premierę. Wolę przeczekać kilka pathy.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: