Battlefield 4 na PS4 wygląda tak samo obłędnie, jak na PC
Mimo, że wiemy już dość sporo na temat nextgenowej wersji Battlefield 4, to do tej pory nie opublikowano w sieci żadnego materiału wideo prezentującego w akcji edycję na PlayStation 4.
Trzeba więc było uwierzyć DICE na słowo, że tytuł niczym nie ustępuje wypasionym pecetom. I wygląda na to, że deweloper nie kłamał. Redaktorzy kilku zagranicznych serwisów , którzy ograli BFa na PS4, donoszą o świetnych teksturach, rewelacyjnej animacji, rozdzielczości ostrej jak żyleta świętego mikołaja i stałych 60 klatkach na sekundę. A co powiedziecie na spory materiał z rozgrywki Battlefield 4 na nextgenie od Sony? Wiadomo, że jakość nie teges, ale lepszy rydz niż nic, jak to mówią.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Ori and the Blind Forest świętuje urodziny! Seria ma już dziesięć lat - 11.03.2025 21:08
• Nowe gry w Game Pass na pierwszą połowę marca! Mocne tytuły wkrótce opuszczą katalog - 08.03.2025 09:00
• Znamy datę premiery Tony Hawk's Pro Skater 3+4! Do tego zwiastun, demo i nie tylko! - 04.03.2025 19:59
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Ciekawe, wcześniejsze doniesienia dziennikarzy nie napawały szczególnym optymizmem.
Ciekawe czy to placebo albo brak możliwości porównania czy jednak naprawdę poprawiono ostro wersję na konsole i teraz dorównuje PC-towej.
odpowiedzO czym tu jest mowa?! konsoli jeszcze niema a gra "dorównuje" wersji z pc ŻENADA
odpowiedzDodaj nowy komentarz: