News

BF3 i Ninja Gaiden Sigma Plus w lipcowym PlayStation Plus

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło dziś listę lipcowych gier dla abonentów PlayStation Plus (PS Plus). Znalazły się tam takie hity jak Battlefield 3 na PlayStation 3, czy Ninja Gaiden Sigma Plus na PS Vita. Wszystkie tytuły będą dostępne dla członków programu już od 3 lipca.

Wciel się w rolę elitarnego żołnierza marines w Battlefield 3™ na PS3 i weź udział w ekscytujących jednoosobowych misjach oraz w pełnych rywalizacji walkach wieloosobowych rozgrywanych na całym świecie. Walcz w wąskich uliczkach, w centrach wielkich miast i w wielu innych miejscach w Stanach, Europie i na Środkowym Wschodzie. Gra Battlefield 3, napędzana innowacyjną technologią silnika Frostbite 2, przenosi pierwszoosobową strzelankę na nowy, wyższy poziom.

PAYDAY™ The Heist to pełna akcji pierwszoosobowa strzelanka w PlayStation®Network. Gracze wcielają się w role groźnych przestępców, którzy w pogoni za wielką kasą dokonują napadów i skoków na bank. Przemierzaj ulice wielkich miast razem z trzema kolegami po fachu sterowanymi przez SI lub Twoich znajomych w wieloosobowym trybie kooperacji. Zbierz broń i potrzebny sprzęt, a następnie rozpocznij serię sześciu napadów – dokonaj skoku na bank, odbij więźnia i kradnij samochody.

Wkrocz na terytorium gangów w otwartym świecie przygodowej gry akcji Saints Row: The Third na PS3. Wiele lat po przejęciu Stilwater Third Street Saints ewoluowali ze zwykłego gangu ulicznego do słynnej na całym świecie mafii z własną marką obuwia sportowego, napojów energetycznych i lalek z głową Johnny'ego Gata. Międzynarodowy syndykat bacznie obserwuje działania Saints i domaga się płacenia haraczu. Ponieważ nie chcesz przystać na ich żądania, postanawiasz przenieść się do innego miasta.

Jeżeli lubisz grać w drodze, chwyć PS Vita i wkręć się w jedną z najwyżej ocenianych gier akcji. Gra Ninja Gaiden Sigma Plus to nowy sposób sterowania, nowe zawartości i nowe wyzwania, które okażą się prawdziwym sprawdzianem nawet dla najtwardszych wojowników ninja. Przez wiele wieków smoczy wojownicy ninja strzegli świata i najpotężniejszej broni: smoczego ostrza oraz smoczego miecza. Pojawi się jednak coś, co sprawdzi siłę wojowników. Wciel się w rolę młodego Ryu Hayabusa, weź smoczy miecz i udaj się w podróż na kraniec świata, zabijając po drodze swoich wrogów.

Dołącz do sił specjalnych w grze Unit 13™ na PS Vita. Nie wiadomo, gdzie wyślą Cię następnym razem. Przeżyj historie opisywane na pierwszych stronach gazet i walcz w krwawych wojnach, wcielając się w rolę żołnierza elitarnego oddziału. Dzięki dwóm drążkom analogowym sterowanie w Unit 13™ jest niezwykle precyzyjne, nawet w trakcie zaciętej walki. Na Twój system PS Vita codziennie będzie trafiać nowa misja, więc przygotuj się na nowe, trudne wyzwania.

Abonenci PS Plus mogą korzystać z najwyżej ocenianych gier* na PS3 i PS Vita przez cały okres subskrypcji. Poza tym otrzymują dostęp do wielu innych funkcji oraz do 2 GB wolnego miejsca w chmurze (1 GB dla PS3 i 1 GB dla PS Vita ), gdzie mogą zapisywać swoje gry. Ta opcja na pewno spodoba się tym, którzy chętnie korzystają z kolekcji gier od zaraz. Automatyczne aktualizacje, dostęp do wersji betaiogromna kolekcja dynamicznych motywów oraz awatarów PlayStation®Network są tym, co sprawia, że rok 2013 należy do PS Plus.

Platformy:
Czas czytania: 3 minut, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Jak & Daxter za darmo na PS3 i PS Vitę!

arrow-right
arrow-right

Wyciekła baza danych Valve - Half-Life 3 i L4D 3 w produkcji

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: