News

Call of Duty: Black Ops 6 na zwiastunie fabularnym. Activision ujawnia szczegóły nowej gry

Call of Duty: Black Ops 6 otrzymało oficjalny zwiastun fabularny.

Xbox Game Showcase oficjalnie się rozpoczęło! Microsoft zdecydował się przedstawić swoje show przy pomocy nowo pozyskanej marki. Call of Duty: Black Ops 6 to pierwsza odsłona, która oficjalnie debiutuje pod szyldem giganta z Redmond. Z okazji zbliżającej się premiery zaprezentowano pierwszy zwiastun fabularny nadchodzącej produkcji. Oczywiście nie mogło zabraknąć eksplozji i całej masy widowiskowej akcji.

Tegoroczne show ponownie otworzył Phil Spencer, który przywitał Call of Duty w rodzinie gier Xboksa. Szef Microsoft Gaming zaznaczył, że to pierwsza odsłona, gdzie każdy z graczy otrzyma identyczną grę w dniu premiery. Co oznacza, że zdecydowano się zrezygnować z czasowej ekskluzywności na dodatkowy sprzęt, bonusowe gadżety oraz wcześniejszy dostęp do testów beta.

Call of Duty: Black Ops 6 zadebiutuje już 25 października. Tytuł wciąż pozostanie multiplatformowy. Produkcja w dniu premiery zostanie udostępniona w subskrypcji Xbox Game Pass (z wyłączeniem pakietu Core). Jak podoba wam się nadchodzący CoD? Zamierzacie wypróbować grę w usłudze, czy już zamawiacie preordera? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 53 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Doom: The Dark Ages oficjalnie! Gra trafi także na PS5

arrow-right
arrow-right

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess z datą premiery

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: