Dalsze losy bohatera Black Flag już niebawem
Nowe DLC do Assassin's Creed IV: Black Flag będzie już od jutra dostępne na Xbox Live, a na reszcie platform zagości we środę. Rozszerzenie przedstawi dalszej losy Adewale, prawej ręki Edwarda Kenwaya, z którym to spędził większość czasu podbijając karaibskie wyspy, jako piraci. Akcja rozgrywa się piętnaście lat po wydarzeniach z Black Flag. Adewale został wyszkolonym w boju Asasynem, który pragnie rozprawić się z francuską hołotą prześladującą jego lud.
Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali się na kupno rozszerzenia, lub dopiero są w trakcie zabawy w podstawkę, zapraszamy do obejrzenia emocjonującego trailera z Freedom Cry.
Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 8 sekund
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• PlayStation Plus na grudzień już dostępne! Aż 5 gier do odebrania - Dziś, 16:38
• Kalendarz Premier – Grudzień 2025 - 01.12.2025 16:52
• Ciąg dalszy księżycowego rozdziału w Genshin Impact. Co wprowadzi rozszerzenie "A Nocturne of the Far North"? - 29.11.2025 13:22
• Dziewięć gier opuści katalog PlayStation Plus w grudniu! Ostatnia szansa by zagrać w kontrowersyjny tytuł Square Enix - 27.11.2025 14:06
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Trailerek zajebisty:)
odpowiedzAdewale to niezły kozak jest:D A mieczyk ma jak Jason:P
odpowiedzKozacki zwiastun - Jest moc. Ciekawa jaka cena dlcka
odpowiedzSuper trailer. Adewale to kozak jakich mało:)
odpowiedzDodaj nowy komentarz: