News

Diablo pożegna się z domem aukcyjnym

Kiedy początkowo projektowaliśmy dom aukcyjny, naszym głównym założeniem było stworzenie wygodnego i bezpiecznego środowiska dla handlu pomiędzy graczami. Wspominaliśmy jednak wielokrotnie, że pomimo wielu korzyści płynących z domu aukcyjnego i faktu używania go przez graczy na całym świecie, system ten w ostatecznym rozrachunku niweczy główne założenia rozgrywki w Diablo – zdobywanie nowego sprzętu poprzez zabijanie potworów. Mając ten fakt na uwadze chcielibyśmy ogłosić, że podjęliśmy decyzję o całkowitym usunięciu domów aukcyjnych za złoto i prawdziwe pieniądze z Diablo III.

Uważamy, że ta decyzja w połączeniu z wprowadzeniem nowego systemu łupów (zwanym „Loot 2.0”), opracowywanego równolegle z dodatkiem Reaper of Souls™, pozwoli na ciekawszą i bardziej wynagradzającą rozgrywkę.

Nadal ustalamy szczegóły zamknięcia domów aukcyjnych, ale postanowiliśmy ogłosić wszystkim tę decyzję z jak największym wyprzedzeniem. Zamknięcie domów aukcyjnych nastąpi 18 marca 2014. Będziemy was na bieżąco informować o przebiegu tego procesu.
Wraz z Joshem Mosqueirą chcielibyśmy przekazać wam dodatkowe informacje dotyczące tej decyzji, więc zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału filmowego. W kolejnych miesiącach podamy więcej szczegółów na ten temat.

Czas czytania: 1 minuta, 33 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ubisoft docenia GTA V i zachęca do zagrania w Watch Dogs

arrow-right
arrow-right

Ryse: Son of Rome zadziała jedynie w 900p

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: