News

DLC do Cuphead opóźnione. Gra dostanie też... serial

Chociaż Cuphead ma już niemal dwa lata, zamiast drugiej części twórcy szykowali wciąż rozszerzenie jako DLC do obecnej gry. Zaliczy ono jednak obsuwę, pytanie jednak czy nie ma to związku z zapowiedzianym serialem?

Twórcy Cuphead (Studio MDHR), jednej z najbardziej oldchoolowych platformówek ostatnich lat, kilka dni temu wrzucili trailer DLC The Delicious Last Course. Informują w nim, że niestety, ale dodatek nie dojedzie w tym roku, a dopiero w 2020. To nie jest codzienna praktyka, aby do gry wydanej w 2017 roku pierwsze DLC wychodziło po 3 latach, mimo, że zapowiedziano je już rok temu. Po takim czasie raczej wypuszcza się nową część i pytanie czy to DLC nie stanie się tak naprawdę "standalone" - czyli nie będzie wymagało podstawki do zagrania, a jego cena po prostu będzie niższa niż Cupheada.

Tymczasem wczoraj Netflix ogłosił, że pracuje nad serialem Cuphead. W przeciwieństwie do Studia MDHR Netflix raczej nie słynie z kilkuletnich prac nad swoimi produktami i szasta pieniędzmi, także nie czyni zbyt szybkich zapowiedzi - można być więc niemal pewnym, że serial pojawi się w 2020 roku.


Mój wniosek? DLC będzie powiązane z serialem i dlatego przesunięto je aż o rok, aby serial i DLC wzajemnie nakręciły swoją oglądalność i sprzedaż.

Samo DLC ma wyglądać mniej więcej tak:

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 58 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Lipcowe oszczędności w PS Store

arrow-right
arrow-right

Operacja Apocalypse Z od dziś w COD:BO4

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: