News

Dodatkowa gra w ramach czerwcowego PS+

Czwarta pozycja przeznaczona jest jedynie dla posiadaczy PS VR i będzie dostępna jedynie prze kilkanaście dni.

Sony pozytywnie dziś zaskoczyło, do katalogu gier PS+ na czerwiec dodając jeszcze jedną, czwartą grę. Tym razem skierowana jest ona wyłącznie do posiadaczy PS VR (na PS4 lub PS5).

Racket Fury: Table Tennis to gra o wirtualnym tenisie stołowym, w której w ramach 4 turniejów przyjdzie nam się zmierzyć z 16 różnymi wirtualnymi przeciwnikami. Nie jest to więc bardzo rozbudowana pozycja, bowiem skupia się na grze przy stole, z drugiej strony przynajmniej nie cierpi na tym grafika, a i jest to świetny i prosty pokaz możliwości VR jeśli chcemy pokazać technologię znajomym. Gra posiada też tryb online (w PS Store piszą od 2 vs 2), więc jest szansa zagrać nie tylko z wirtualnymi przeciwnikami, a granie online na VR obsługuje niewiele gier - jest więc to nie lada gratka.

Najważniejsza informacja jest jednak taka, że grę można pobrać jedynie między 4 a 19 czerwca. Nie odkładajcie więc dodania jej do biblioteki na ostatnią chwilę i zróbcie to chociażby przez link do sklepu internetowego który podałem w poprzednim zdaniu (nie zapomnijcie się zalogować, aby zobaczyć darmową opcję).

Kolejna lista gier w PS+ (standardowo obecnie 2x gry na PS4 i jedna na PS5) zostanie ujawniona 30 czerwca, a gry będzie można pobierać od 6 lipca.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 6 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Ratchet w 60 FPS ma nadal błyszczeć rozdzielczością i ray tracingiem

arrow-right
arrow-right

Czerwcowe eventy growe - rozkład jazdy

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: