News

Dołącz do redakcji GameOnly! Szukamy nowych redaktorów

I najważniejsze dla nas są umiejętności.

Kochasz gry, ale czujesz, że nie masz z kim dzielić się swoją pasją? Chciałbyś, aby więcej osób mogło poznać twój punkt widzenia i dyskutować o grach z innymi? A może po prostu lubisz pisać o grach i ich technikaliach? Takich ludzi szukamy!

Redakcja GameOnly bezustannie szuka nowych redaktorów do naszego zespołu. Przez 23 lata istnienia serwisu mieliśmy przyjemność pracować z wieloma świetnymi twórcami, ale jedno się nie zmieniło — zawsze chętnie nawiążemy współpracę z zupełnie nowymi osobami!

Nie wymagamy CV i nie interesuje nas twoje wykształcenie oraz czy masz maturę, czy nie. Dla nas liczy się pasja do gier i umiejętność przekazywania tej pasji naszym czytelnikom. To naprawdę proste, wymagamy jedynie:

  • Pisania poprawnie po polsku. Wystarczy dobra znajomość ortografii i interpunkcji. Oprogramowanie do korekcji błędów pozwoli Ci błyskawicznie się podszkolić, by być jeszcze lepszym.
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego.
  • Sprawnego wyszukiwania informacji w internecie.
  • PASJI do gier i dobrej znajomości branży growej (najwięksi wydawcy, popularne gry, gatunki gier).
  • Mile widziane doświadczenie w branży.

Ze swojej strony możemy zaoferować stałą współpracę w serwisie oraz możliwość recenzowania najnowszych gier (także przed premierą, gry zostają własnością recenzenta), a także testowania szerokiej gamy sprzętów jak laptopy czy pady. Na deser pozostaje możliwość uczestnictwa jako członek prasy w różnorakich ewentach w całej Polsce i za granicą jak PGA. Współpracujemy ze wszystkimi największymi wydawcami gier w Polsce i za granicą.

Nasza skrzynka mailowa pęka od gier, które czekają na zrecenzowanie, ale mamy ograniczone zasoby czasu.

Jeśli chcesz spróbować, to zapraszamy do kontaktu z redaktorem naczelnym pod adresem: daniel.kucner[ @ ] gameonly [ . ] pl !

Do wiadomości proszę dołączyć przykładowy artykuł na dowolny temat na min. 4 tysiące znaków, bądź link do już opublikowanej twórczości w internecie.

Odpowiadamy na każdą aplikację. Szanujemy wasz czas włożony w przygotowanie aplikacji.

Czas czytania: 2 minut, 42 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Recenzja: Senua's Saga: Hellblade 2

arrow-right
arrow-right

Larian otworzy studio w Polsce!

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: