News

Doskonała dynamika sprzedaży Sniper: Ghost Warrior 2

Sniper: Ghost Warrior 2 wykazuje się doskonałą dynamiką sprzedaży na najważniejszych rynkach na świecie. Najnowsza odsłona snajperskiej serii autorstwa CI Games już w ciągu dwóch pierwszych dni po premierze wykazywała znacznie wyższą sprzedaż niż pierwsza część gry w okresie siedmiu dni!

„To efekt dotarcia do graczy ceniących taki rodzaj rozgrywki” – komentują przedstawiciele CI Games. „Pierwszy Sniper: Ghost Warrior wyznaczył kierunek, którym podążamy. Widzimy efekty tej konsekwencji i wiemy, że potwierdzają one nasze oczekiwania”. Sprzedaży wzrosła o 159% we Francji, o 178% w Australii, o 36% w USA, o 44% w Wielkiej Brytanii oraz o 34% w Niemczech w stosunku do Sniper: Ghost Warrior.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Data premiery Civilization V: Brave New World ujawniona

arrow-right
arrow-right

Jak & Daxter Trilogy trafi na PS Vita?

Komentarze
...
#1
~BratKingkonga
4065 dni temu

No właśnie. Niby recenzje pałą, a gra się sprzedaje. Jak to jest? Wychodzi na to, że malkontenci-recenzenci nie do końca czają o czym piszą?

Sam grałem i nie żałuję. Gra, jak na CI bardzo udana (jak na std. ogólne - po prostu dobra :D ). Polercam z dodatkiem! Syberia jest naprawdę fajna!

odpowiedz
...
#2
~Alleg
4059 dni temu

To fakt bo gra jest bardzo udana chodźby nawet Lokalizacje czy fizyka snajperki oczywiście gra posiada błędy ale SI np: jest bardzo czułe na szmery czy cienie dość inteligentni są mimo wszystko

odpowiedz
...
#3
~City_never_sleep
4046 dni temu

Polak jak widać potrafi zrobić dobrą grę oraz potrafi sam ją wydać.

Sukces snipera potwierdzają także zyski uzyskane przez firmę CI games.

odpowiedz
...
#4
~Zombol
4045 dni temu

Nic dodać nic ująć dobra gra się dobrze sprzedaje nic tylko kupować, a po przejściu kampanii polecam także zakupienie dodatku

odpowiedz
...
#5
~gry84
4035 dni temu

Wracając do głównego tematu : Gra się dobrze sprzedaje co mówią to wyniki pierwszego kwartały który dał CI 23 mln zł czystego zysku no i na giełdzie akcje zaczeły rosnąć to znaczy że nie tylko SGW2 jest dobry ale i mówi nam o spółce że jest w dobrej kondycji

odpowiedz
...
#6
~BratKingkonga
4035 dni temu

No i się sprzedaje i to chyba całkiem nieźle!

Ja czytałem gdzieś njusa, że się City przenosi do nowego lokalu na Puławskiej w Warszawie. Więc chyba zarobili na tyle, że stać ich na to.

odpowiedz
...
#7
~gry84
4030 dni temu

czy się dobrze sprzedaje to nie wiem ja czytałem że 1,1 mln poszło do dystrybucji a 500k wykupili gracze ale z tego co czytam to raz piszą że 1,1 mln to jest już sprzedane a raz piszą że 500 k tak naprawdę to trzeba czekać i od Góry dostać jakieś informacje. Ogółem zgadzam się że gramy żołnierzem ale bardziej bym się kusił na stwierdzenie że żołnierz jeszcze ma wybór a snajper ma jasno wytyczone cele i tego ma się trzymać jest typowym żołnierzem wsparcia i ma być tam gdzie go potrzebują. Nie ruszyły mnie żadne z tych błędów czy też niedociągnięć o których piszą. Grałem przeszedłem i miałem ucieszną Buśkę:)

odpowiedz
...
#8
~Zombol
4029 dni temu

Spółka się jak widać rozwija bo takie jest oczywista kolej rzeczy patrząc na to że każda firma istnieje aby zarabiać i to właśnie CI robi.

Sprzedaż jest na dobrym poziomie zapewne z powodu dobrego wykonania gry nie zwracając uwagi na drobne błędy oraz wsparcia w postaci aktualizacji poprawiających grę.

odpowiedz
...
#9
~gry84
4027 dni temu

Spółka się rozwija i wykorzystuje teraz Niemców by dla nas pracowali (dla polski)

Teraz to my ich wykorzystamy" :) Fakt tego że w czerwcu jadą na E3 bardzo mnie ucieszył mam nadzieję że osiągną swój cel. Powodzenia CG

odpowiedz
...
#10
~sammael
4025 dni temu

DYNAMIKA Sprzedaży: 1,1 mln kopii poszło 500 tys. do samych graczy nie licząc sprzedaży cyfrowej. CO do samego DLC: Gra się przyjemnie i ma więcej możliwości, klimat bardziej mi się podoba niż w podstawie, ale podstawa także była dobra. Najlepsze z DLC to misja z osłoną Diaza z budynków bardzo efektowne. Co do samego DLC nie mam zastrzeżeń żadnych miło spędziłem czas w wolne popołudnia. Polecam

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: