News

Duck Tales: Remastered znika z cyfrowej dystrybucji

Kaczki wciągną nas w przygody tylko do 8 sierpnia!

Amerykański oddział Capcomu na swojej stronie internetowej poinformował, że od 8 sierpnia powoli będzie znikać ze sklepów cyfrowa edycja Duck Tales: Remastered. Z tej okazji, Capcom obniża cenę gry na wszystkich platformach aż o 75%, co jest z pewnością słodko-gorzkim gestem patrząc na całokształt debaty między zwolennikami i przeciwnikami cyfrowej dystrybucji gier wideo.

Capcom na swoim blogu podkreśla także, że osoby, które wcześniej zakupiły już Duck Tales: Remastered w cyfrowej dystrybucji, będą bez obaw mogły grę pobrać i zainstalować na każdej pożądanej platformie, czyli Steamie, PS3, Xboksie 360 (także w ramach wstecznej kompatybilności na Xboksie One) oraz na Nintendo Wii U.

Obecna cena gry na Steamie to 14,75 zł, więc jeżeli kaczki nie wciągnęły was w wir przygody, może to być ostatnia okazja. Link do promocji znajdziecie poniżej.
https://store.steampowered.com/app/237630/DuckTales_Remastered/

Na PS3 cena gry jest bez zmian i wynosi 63 zł: https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0102-NPEB01287_00-DUCKTALESUNLOCK0
Na Xboxa 360 gra kosztuje najmniej - 13,74 zł: https://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/DuckTales-Remastered/66acd000-77fe-1000-9115-d802584113c6

♫Kaczki, uuu♫

Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Sony, EA, Ubisoft, Square Enix a nawet Google na Opening Night w Kolonii

arrow-right
arrow-right

Gamescom: Hideo Kojima na żywo podczas ONL

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: