News

E3 2012 bez zapowiedzi nowego Xboxa

Wygląda na to, że na tę chwilę o nowej generacji konsol możemy zapomnieć.

Jakiś czas temu Sony poinformowało opinię publiczną, że raczej nie prędko ujawni następce PlayStation 3. W tym momencie, oczy wygłodniałych graczy, którzy od zeszłego roku byli karmieni plotkami o nowym Xboxie zwróciły się w kierunku Microsoftu. Niestety, Gigant z Redmond zapowiedział dziś, że na tegorocznych targach E3 nie zobaczymy nowego Xboxa. Co więcej, ten rok ma należeć do Xboxa 360, a takie tytuły jak Halo 4, Fable:The Journey i nowa Forza mają to tylko potwierdzać.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 25 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nadchodzi darmowe DLC do Resident Evil: Operation Raccoon City

arrow-right
arrow-right

Hongkong w Sleeping Dogs

Komentarze
...
#1
~Smoq92
4359 dni temu

A ja mam nieodparte wrażenie, że i sony i m$ jeszcze nas zaskoczą

odpowiedz
...
#2
~badmojo
4359 dni temu

Halo , Forza i Fable - deja vu ;)

odpowiedz
...
#3
~Bobas
4357 dni temu

A ja mam wrażenie że za parę miesięcy albo wiiu albo nowa karta graficzna w pc wyląduje a na te słabe gnioty z ps3 czy trochę lepsze z xboxa po prostu w tym roku się wypnę. Bo ta generacja to już umarł w butach. Sztucznie podtrzymywany złom! ciekawe co m$ ma na myśli z tym fable? czy halo4?

przecież to widać że to koniec! exy i tak przechodzą na pc! a sony od samego początku ps3 aż po dziś dzień pierdzieli o jakiejś tam jakości bez jakości?! I oni śmią nam wciskać dupne dyrdymały że coś jeszcze nam pokażą na tych mamutach?! buahahahahaha Na szczęście nintendo nie zasypia gruch w popiele!

A co ważne obok idiotycznych gierek typu mario milion. Ma się dziać dużo! Mówi się że na wiiu mają wreszcie być gry! A wszystko wskazuje że tak będzie. Dla przykładu epic czy capcom już mają nowe enginy

które nie pójdą na tych wykopaliskach os sony czy m$! TA GENERACJA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁA! WSZYSCY to widzą tylko sony z m$ chcą jeszcze zarobić na kopalnianym syfie!

odpowiedz
...
4356 dni temu

Dodaj jeszcze kilka wykrzykników żeby było bardziej epicko - dobrze radze ;)

odpowiedz
...
#5
~Bobas
4355 dni temu

A ty daj kilka :) i wystaw tyłek będziesz bardziej otwarty na propozycje sony i m$

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: