News

EA kasuje kolejną grę w świecie Gwiezdnych Wojen

Widocznie FPSy są lepsze niż coś, co zawiera fabułę. Albo nad serią ciąży jakieś fatum, bo to już trzecia skasowana gra.

Redaktor Kotaku, Jason Schreier, otrzymał z kilku źródeł informację o skasowaniu gry w świecie Gwiezdnych Wojen, za którą odpowiadało EA Vancouver. Jason został wybrany nieprzypadkowo, bowiem w swojej książce Krew, Pot i Piksele opisywał już podobny przypadek (StarWars 1313, które skasowano bo Disney kupił Lucasa i taką podjął decyzję biznesową, mimo, że prace nad grą były zaawansowane).

Wcześniej, dla EA inną grę o Star Wars przygotowywało studio Visceral (Dead Space) a nad fabułą czuwała Amy Henning (Uncharted), ale studio zostało zamknięte. Sam projekt gry podobno ocalał i został przeniesiony do EA Vancouver (chociaż zapewne chodziło jedynie o assety/modele 3D, a nie fabułę) i wygląda, że właśnie go skasowano. O grze wiele nie wiadomo, poza faktem, że podobno miała toczyć się w otwartym świecie. Więcej też zapewne się nie dowiemy, bo skoro skasowano ją przed ujawnieniem - pozostanie tajemnicą jak wiele innych projektów.

Czas czytania: 1 minuta, 48 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

[Aktualizacja #1] Darmowy weekend z Firewall Zero Hour dla posiadaczy VR

arrow-right
arrow-right

Guerrillasi widzieli dziś Death Stranding

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: