News

Epic Mickey powróci jeszcze w tym roku! Zapowiedziano remake pierwszej odsłony

Epic Mickey powraca po dwunastu latach od ostatniej premiery w odświeżonej formie. Nowa gra THQ Nordic niespodzianką Nintendo Direct: Partner Showcase.

Na dzisiejszym Nintendo Direct: Partner Showcase mogliśmy liczyć na kilka niespodzianek. Jedną z nich okazał się powrót serii Epic Mickey. Popularna platformówka 3D umieszczona w świecie Disneya powraca po swojej dwunastoletniej nieobecności. Epic Mickey: Rebrushed to remake pierwszej odsłony, który pozwoli poznać kultową produkcję w całkowicie nowej oprawie graficznej.

Na przedstawionym zwiastunie możemy przyjrzeć się bliżej rozgrywce. Twórcy zamierzają przedstawić graczom znajome doświadczenie przystosowane do dzisiejszych standardów. Na ten moment produkcja przygotowywana przez THQ Nordic została zapowiedziana wyłącznie na Nintendo Switch, jednak można spodziewać się zapowiedzi również na inne platformy.

Gracze ponownie sięgną po pędzel jeszcze w tym roku, ponieważ chociaż nie przedstawiono dokładnej daty premiery, to wiemy, że gra została zaplanowana na 2024 rok. Czekacie na Epic Mickey czy może inne platformówki lepiej trafiają w wasze gusta? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 46 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Grounded i Pentiment niebawem trafią na Nintendo Switcha

arrow-right
arrow-right

Elden Ring: Shadow of the Erdtree. Dziś pokaz DLC.

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: