News

Final Fantasy XVI z dwoma nowymi fabularnymi DLC

A jedno jest już dostępne do pobrania!

Myśleliście, że Final Fantasy XVI nie otrzyma już dodatków? A jednak! Fani gry wkrótce będą mogli cieszyć się dwoma nowym fabularnymi DLC, a jeden z nich już dzisiaj: Echoes of the Fallen zadebiutował już dzisiaj na PlayStation Store! Drugie DLC, zatytułowane The Rising Tide, ukaże się wiosną 2024 roku. Oba dodatki są płatne, ale gracze mogą zakupić Final Fantasy XVI Expansion Pass, aby skorzystać z obu rozdziałów w obniżonej cenie.

Echoes of the Fallen zaoferuje zupełnie nową historię, przeciwników, bronie, akcesoria, a także podniesienie limitu poziomu w celu zapewnienia odpowiedniego wyzwania. Dla graczy, którzy są wystarczająco daleko w fabule gry, ta nowa przygoda rozpoczyna się przed ostateczną bitwą w grze, gdy dziwne, ciemne kryształy zaczynają spowijać krainę gry.

Z kolei drugi dodatek — The Rising Tide, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2024 roku, przyniesie nowe wyzwania i wiele więcej, w tym konfrontację między Clive'em a legendarnym Eikonem, Leviathanem.

Z okazji zapowiedzi DLC producent wystartował z promocją gry Final Fantasy XVI, która jest obecnie dostępna w PlayStation Store w cenie około 203 zł. Obniżka ma potrwać do 11 grudnia, więc spieszcie się z zakupami, jeśli jesteście zainteresowani!

DLC Echoes of the Fallen można obecnie zakupić w cenie 45 zł. Dostępny do zakupu jest także karnet na oba dodatki w cenie 114 zł, który, jak zapowiada producent — ma być finalnie tańszy niż gdy oba dodatki nabędziemy osobno. Nie ujawniono jeszcze ceny drugiego dodatku w osobnym pakiecie.

Final Fantasy XVI to gra akcji osadzona w magicznym świecie Valisthea trapionego wojnami oraz niedawno odkrytą plagą. Produkcja jest dostępna obecnie wyłącznie na PlayStation 5 i choć zapowiedziano port gry na PC już jakiś czas temu, to nadal nie znamy daty jego premiery, a sami deweloperzy w przeszłości twierdzili, że najważniejsza jest dla nich właśnie wersja konsolowa.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 36 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Twórcy Dead Cells prezentują nowy tytuł! Premiera już niebawem.

arrow-right
arrow-right

Black Myth Wukong z nowym zwiastunem i datą premiery

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: