News

Foamstars premierowo w PlayStation Plus! Square Enix zdradza szczegóły konurencji Splatoona

Foamstars to pierwsza gra w zestawieniu PlayStation Plus Essential na luty. Produkcja zainspirowana Splatoonem pojawi się w usłudze w dniu premiery.

Już na początku przyszłego miesiąca zadebiutuje Foamstars. Produkcja to drużynowa gra wieloosobowa, w której dwa czteroosobowe zespoły walczą o to, aby zająć jak największy teren swoim kolorem. Brzmi znajomo? Nie da się ukryć, że pomysł jest bardzo podobny do Splatoon, hitu Nintendo, który od wielu lat uznawany jest za najciekawszą strzelankę ekskluzywną na Nintendo Switch. W Foamstars nie będzie zabawy farbą, a wybór padł na pianę.

Na nowym zwiastunie możemy dokładniej przyjrzeć się założeniom rozgrywki. Japońska produkcja stara się zachęcić gracza poprzez kolorową i neonową oprawę graficzną. Twórcy, aby przyciągnąć graczy do wypróbowania nowej pozycji, zdecydowali się na premierę gry w PlayStation Plus. Tytuł pojawi się w katalogu PlayStation Plus Essential już 6 lutego i będzie dostępny dla użytkowników PlayStation 5 i PlayStation 4. Warto dodać, że gracze będą mieli miesiąc, aby dodać grę do katalogu.

Jak podoba wam się Foamstars? Zamierzacie wypróbować walkę w pianie, czy to nie są wasze klimaty? Uważacie, że premiera w usłudze pozwoli grze na zastrzyk popularności, którego doświadczyło Rocket League? Dajcie znać w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 59 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Indiana Jones and the Great Circle jeszcze w tym roku! Microsoft przedstawił mocną grę ekskluzywną

arrow-right
arrow-right

[OPINIA] Assassin's Creed Mirage nie zasłużył na taki hejt

Komentarze
...
207.244.***.*** • #1
m4teks
179 dni temu

To jeszcze istnieje?

odpowiedz
...
89.64.***.*** • #2
Prz3mQ
178 dni temu

Istnieje, istnieje. Czy będzie sukcesem to zobaczymy. W Fall Guys też mało kto początkowo wierzył. Tam sukces niestety był krótkotrwały.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: