News

Indiana Jones and the Great Circle jeszcze w tym roku! Microsoft przedstawił mocną grę ekskluzywną

Indiana Jones od twórców gier z serii Wolfenstein nadchodzi! Premiera jeszcze w tym roku.

Na wczorajszym wydarzeniu Xbox Developer Direct 2024 pojawili się przedstawiciele Bethesdy z przedstawieniem najnowszej gry autorstwa MachineGames, czyli twórców gier z serii Wolfenstein. Twórcy zdecydowali się na przerwę od gier z Blazkowiczem w roli głównej i podjęli się tworzenia gry w świecie Indiana Jonesa. Od pierwszej zapowiedzi minęło już trochę czasu, ale najnowszy zwiastun z rozgrywką wydaje się być wystarczającą rekompensatą.

Wydarzenia gry zostały umieszczone pomiędzy częścią pierwszą – Poszukiwacze Zaginionej Arki oraz częścią trzecią – Indiana Jones i Ostatnia Krucjata. Nowa produkcja nosi tytuł Indiana Jones and the Great Circle, a na polskim rynku gra zostanie wydana pod nazwą Indiana Jones i Wielki Krąg. Tytuł otrzyma pełną lokalizację w języku polskim.

Dużym zaskoczeniem może być fakt, że większość gry odbywać się będzie w perspektywie pierwszej osoby. Twórcy zdecydowali się na taki wybór, chcąc zwiększyć poziom immersji. Na przedstawionym powyżej zwiastunie możecie bliżej przyjrzeć się przedstawionej rozgrywce oraz wydarzeniom fabularnym. Chociaż nie poznaliśmy dokładnej premiery, to wiemy, że produkcja ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Tytuł zadebiutuje z konsolową wyłącznością na Xbox Series X|S oraz PC. Gra od dnia premiery będzie dostępna również w subskrypcji Xbox Game Pass.

Jak podoba wam się nowy Indiana Jones? Oczekiwaliście czegoś innego, czy twórcy Wolfensteina was nie zawiedli? Podzielcie się waszymi wrażeniami i dajcie znać, czy zamierzacie kupić grę na premierę.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 15 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Senua's Saga: Hellblade 2 z premierą w maju! Gra dostępna wyłącznie w cyfrowej dystrybucji

arrow-right
arrow-right

Foamstars premierowo w PlayStation Plus! Square Enix zdradza szczegóły konurencji Splatoona

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: