Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

Fortninte to najlepsza gra od Epic Games

Kto tak twierdzi? Oczywiście, że sam szef studia. Wielu myślało, że najlepszym tytułem od Epic jest Gears of War, czy taka perełka jak seria Unreal. Jednak w wywiadzie udzielonym serwisowi CVG Mark Rein stwierdził, że Fortnite to jedna z najlepszych gier nad którą pracowali.

Jak wiemy Fortnite to pierwsza gra od Epic bazująca na świeżutkim engine Unreal 4, a z dodatkowego materiału dowiedzieć się możemy, żę demko Fortnite miało zostać zademonstrowane podczas tegorocznego Game Developers Conference. Oto co ma do powiedzenia szanowny Jegomość Rein:

Gra jest tak dobra, że trzy tygodnie temu usunąłem całą zawartość Fortnite z dema technologicznego. Wszystkie prezentacje Unreala Engine 4, które mieliśmy pokazać na GDC, miały zawierać elementy z tej produkcji. Wszystko, co widzieliście w demonstracjach – pomieszczenia, animacje… - zostało stworzone tuż po tym, jak powiedziałem, że Fortnite jest za dobre, by rujnować pierwsze wrażenia z gry w tych demach. Mówiąc "rujnować" mam na myśli pokazywanie zbyt małego fragmentu tego projektu.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 37 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

id Software pracuje nad nową wersją Doom 4, Rage 2 skasowany

arrow-right
arrow-right

Nowy Xbox ze starym padem?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.