News

Forza Horizon 5 po wakacjach

Zabawki zdradziły tajemnicę przed ogłoszeniem Microsoftu.

Z dużymi markami jest zawsze ten problem, że jeśli są na tyle popularne, że można zrobić do nich także zabawki, które przecież powinny trafić do sklepów na premierę - to niestety potrafią zdradzić ważne informacje o fabule. Tak zdarzało się w przypadku zabawek Star Wars, zdarzyło się nawet klockom Lego, a teraz wydała się firma Mattel.

Firmy dostające zabawki dostają często na kilka miesięcy przed premierą zabawek katalogi z ich fotkami, aby przygotować miejsce na półkach. Taka właśnie grafika zdradziła, że już w wrześniu w sklepach pojawią się zabawki z serii Matchbox, reklamujące serię Forza Horizon. Po co wypuszczać zabawki akurat we wrześniu? Powód musi być jeden - premiera Forza Horizon 5. To jest całkiem prawdopodobne, bo Microsoft mógłby zacząć promować grę w okolicach E3 (3 miesiące przed premierą), a poprzednie części gry niemal zawsze wychodziły we wrześniu (2014, 2016, 2018) i tylko "jedynka" wyszła w... październiku (2012). Widać też, że gra do tej pory wychodziła co dwa lata, więc obecna przerwa jest już długa i gra na pewno jest bliska premiery. Nowy Horizon jest więc bardziej niż pewny i tylko bugi na ostatniej prostej mogą tę pozycję delikatnie opóźnić.

Fani bardziej realistycznych wyścigów powinni się niestety uzbroić w cierpliwość - wg. plotek Forza Motorsport 8 ma do nas trafić dopiero po Horizon, zapewne więc w 2022. Jest szansa, że do tego czasu wyjdzie już konkurencyjne Gran Turismo 7, chociaż akurat tego nigdy nie można być pewnym...

Warto dodać, że Horizon 5 powinien być dostępny od dnia premiery za darmo w ramach GamePass, bowiem Microsoft obiecywał "swoje" gry od pierwszego dnia w tej usłudze, ale oczywiście na 100% potwierdzenie warto poczekać do oficjalnej prezentacji.

Czas czytania: 2 minut, 31 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

W czwartek pokaz Horizon: Forbidden West

arrow-right
arrow-right

Normandia w No Man's Sky

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: