News

Normandia w No Man's Sky

Chociaż obie gry traktują o kosmosie, to tej kolaboracji raczej się nikt nie spodziewał. Niestety - potrwa tylko do końca miesiąca.

Są takie dni, że nawet EA Games potrafi człowieka pozytywnie zaskoczyć. Dziś na redakcyjną skrzynkę przysłali nam informację o nietypowej współpracy. Nietypowej, bo EA jakoś niespecjalnie słynie z kooperacji z niepowiązanymi firmami, a dziś właśnie z taką będziemy mieć do czynienia.

Wierzcie lub nie, ale w No Man's Sky pojawił się statek SSV Normandia SR1, znany z Mass Effecta którego EA niedawno odświeżyło (nasza recenzja tejże pozycji właśnie się pisze).
Aby odblokować pojazd należy ukończyć specjalną misję która pojawiła się w grze kilka dni temu. Niestety, jeśli chcecie mieć ten statek na własność musicie się pospieszyć - Hello Games (albo EA) dają graczom raptem 10 dni na odblokowanie statku i 1 czerwca szansa na zdobycie go przepadnie.

Oczywiście ogólnie jest to okazja do powrotu do gry Hello Games, bo chociaż firma z początku umoczyła nieco z jej jakością, to potem dała radę ją nie tylko naprawić, ale regularnie ulepsza już niemal 5 lat. Ostatnia duża aktualizacja pojawiła się w marcu i wprowadziła system sezonowych ekspedycji, a niecałe dwa miesiące wcześniej dostaliśmy opcję hodowli własnego zwierzaka ( No Man's Sky z kolejną aktualizacją. Przygarnij kosmitę). Wiemy też, że gra będzie dalej rozwijana (chociaż myślę, że w piątą rocznicę dostanie finalny update zawartości i w końcu firma pokaże nową grę).

Za ten swego rodzaju easter egg jesteśmy oczywiście wdzięczni i obie firmy zgarniają małego plusa. Zgarnęłyby dużego, gdyby nie tak krótki czas na odblokowanie zawartości powodującej dylemat w którą z dwóch gier zagrać przed końcem miesiąca...

Czas czytania: 2 minut, 28 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
No Man's Sky dostanie darmowy 20 update - 20.07.2022 23:21
No Man's Sky: Sentinel to kolejne darmowe DLC - 18.02.2022 20:06
Najlepsze gry pierwszej połowy 2021 roku - 22.07.2021 11:46
Recenzja: Mass Effect Legendary Edition - 27.05.2021 14:03
EA widzi problemy z polskim tłumaczeniem Mass Effect - 14.05.2021 23:08
Niedawno pisaliśmy też o...

Forza Horizon 5 po wakacjach

arrow-right
arrow-right

Uważajcie usypiając konsolę z włączonym Returnalem

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: