News

Fumito Ueda - Sony decyduje o premierze The Last Guardian

Sony ciągle milczy na temat The Last Guardian i w dalszym ciągu możemy jedynie spekulować, czy produkcja trafi kiedyś na PS3? Ojciec serii Fumito Ueda postanowił zlitować się nad fanami i na swoim blogu zamieścił bardzo interesującą informację. Otóż, potwierdza on, że w dalszym ciągu pracuje nad grą, teraz już jako wolny strzelec, bo jak pamiętamy, Ueda opuścił jakiś czas temu szeregi Sony. Fumito wspomniał również, że premiera The Last Guardian uzależniona jest wyłącznie od decyzji prezesów z Sony.

Otrzymaliśmy również obietnicę, że już niedługo powinniśmy usłyszeć parę ciekawych informacji na temat The Last Guardian. Kto wie, może Sony zdecydowało się na przeniesienie produkcji z PS3, na nową generację konsoli ze względu na ograniczenia obecnego sprzętu? Zabieg ten tłumaczyłby mgiełkę tajemnicy, która zawisła jakiś czas temu nad dzieckiem Fumito Uedy?

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 19 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Avalanche Studio ujawnia nowy, nextgenowy projekt?

arrow-right
arrow-right

Aquaman dołącza do obsady Injustice: Gods Among Us

Komentarze
...
4137 dni temu

No i wyjdzie coś na wzór Duke Nukem Forever czy ostatniej gwiazdy Aliens: Colonial Marines. Nie chce mi się już słuchać o The Last Guardian to pożywka dla nerdów i bezmózgich klapozrytasów uuu

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: