Znasz już nasz Growy Radar Cenowy?
Znasz już nasz Radar Cenowy? Znajdziesz tam najniższe ceny gier spośród 40+ sklepów internetowych »
News

[Aktualizacja #1] Gameplay z Samurai Jack: Battle Through Time - dziś premiera

Jesteście gotowi stanąć oko w oko ze złym Aku?

Aktualizacja #1, 23:05
Gra ukazała się już w cyfrowych sklepach i kosztuje w nich 169zł (PS4) i 184,99zł (Xbox One).

--- Oryginalna treść ---

O powstawaniu Samurai Jack: Battle Through Time poinformowano mniej więcej pół roku temu, ale ponieważ nie jest to gra wysokobudżetowa (ale też nie indyk) twórcy jakoś specjalnie nie postawili na jej promocję poza stronami społecznościowymi gry.

Gra podobno ma dziś premierę, ale jak na razie nie widać jej ani w Marketplace ani w PS Store, więc mamy do czynienia z ciekawą sytuacją. Gra jednak jak najbardziej istnieje, gdyż IGN pochwalił się gamplayem z niej, więc dostali fizyczny dostęp do gry i raczej brak informacji o przesunięciu premiery.

Przejście tego bajkowo-komiksowego hack and slasha opartego na hicie stacji Cartoon Network (nowe odcinki ukazały się już na Adult Swim, dla starszych widzów), ma podobno zająć około 10 godzin, ale twórcy podeszli do tego tematu nietypowo, gdyż część rzeczy da się odblokować nie tyle przechodząc grę drugi raz, co robiąc to na wyższym poziomie trudności. Żeby więc zdobyć wszystko, trzeba grę przejść 3 razy - na poziomach Samurai, Master Samurai i Masters of Masters. Dość oryginalny sposób na Nową Grę Plus, ale jeśli poza większą odpornością przeciwników i słabszymi ciosami Samuraja zmienia się coś więcej, to może być całkiem fajne rozwiązanie.

Niestety, chociaż znajome postaci które pamiętam jeszcze z dzieciństwa budzą oczywisty sentyment, o tyle sama gra wygląda jakby była remasterem produkcji z PlayStation 2, z nieco lepszym cieniowaniem... na tej konsoli mieliśmy zresztą Samurai Jack The Shadow of Aku, więc nie jest to porównanie z czapy.

Wydaje się jednak, że gdyby gra kosztowała poniżej 100zł to warto dać mu szansę. Wg ostatnich tweetów profilu gry premiera nastąpi dziś o godzinie 17:00 i wtedy dowiemy się na ile wyceniono to, co możecie obejrzeć poniżej:

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 39 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 na premierowym zwiastunie

arrow-right
arrow-right

Jest pierwsza polska reklama PlayStation 5

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: