News

Google ujawni swoją konsolę już za tydzień

Chociaż bardziej prawidłowym sformułowaniem będzie chyba "urządzenie do streamingu".

Kilka miesięcy temu Google na wąskiej grupie użytkowników testował nową funkcjonalność - Project Stream. Polegała ona na stremowaniu gry Assassin's Creed: Odyssey w przeglądarce - podobnie do tego, jak robi to PlayStation ze swoim PS Now (które notabene wystartowało dziś w paru krajach, niestety nadal nie w naszym -  PS Now znów ominął Polskę).

Dziś Google publikuje tajemniczą zapowiedź, zapraszając nas na Game Developer Conference (wykłady Google są od środy 20 marca do piątku, 23 marca). Zapowiedź tak naprawdę pokazuje jedynie masę wąskich korytarzy i pomieszczeń, ale łącząc fakty do kupy... zdecydowanie chodzi tutaj raczej o różne gatunki gier (sportowe, FPSy, rpg, platformówki) niż coś związanego z architekturą.

Plotki mówią o konsoli (pojawił się nawet patent na pad), ja jednak zakładam, że będzie to jedynie usługa streamu, działająca zapewne nie tylko na PC, ale także na komórkach czy nawet konsolach (gry w Youtube?), a sam pad to opcjonalne urządzenie bluetooth właśnie dla telefonów czy PC - jeśli ktoś nie ma jeszcze innego własnego.

Czas czytania: 1 minuta, 57 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Jade Raymond nowym wiceprezesem w Google

arrow-right
arrow-right

Drugie rozszerzenie do Ni No Kuni

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: