News

Gra NHL 13 zapowiedziana

Premiera najnowszej części znanej gry hokejowej produkowanej przez firmę EA Sports, czyli NHL 13 została zapowiedziana. Premiera tytułu planowana jest na 11 września w Stanach Zjednoczonych i 14 września w Europie, w wersjach na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

EA Sports postanowiło ulepszyć nową część tej produkcji. Co będzie w niej nowego? Przede wszystkim jeszcze większy realizm niż w poprzedniej części. Dzięki wprowadzeniu funkcji True Performance Skating, bazującej na zaawansowanym silniku fizycznym oraz ponad 1000 animacji zderzeń.

Znacznie poprawiono także sztuczną inteligencję zawodników. EA twierdzi że NHL ma być najbardziej zaawansowaną w tym aspekcie grą studia. Ma przebić nawet górującą pod tym względem ze wszystkim gier sportowych Fifę.

Najnowsze NHL to znaczne rozwinięcie funkcji sieciowych. W tej odsłonie firma EA pozwoliła na tworzenie wirtualnych lig, w których gracze wystawią swoją drużynę przeciwko 29 innym zespołom w sieci. Jest to nic innego jak sieciowa wersja popularnego trybu „Be a GM”.

W końcu tryb NHL Moments Live, w którym gracze będą mogli do dyspozycji najciekawsze mecze z poprzednio sezonu północnoamerykańskiej ligi hokeja.

Wiadomo także że edycja kolekcjonerska tej gry ma kosztować w Stanach 80 dolarów. Za tą cenę gracz dostanie pudełko z grą, miniaturową replikę Pucharu Stanleya, dwie dodatkowe drużyny złożone z najlepszych zawodników Wschodniej i Zachodniej Konferencji, nowe wyposażenie dla hokeistów oraz 10 procent zniżki na jednorazowe zakupy w oficjalnym sklepie ligi NHL.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 3 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Trwa nagrywanie dialogów do Extended Cut dla Mass Effect 3

arrow-right
arrow-right

Sony zapowie coś wielkiego na E3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: