News

Grid 2 - Amerykański Sen

Dziś Codemasters opublikowało materiał „World Series Racing – Część 1: Amerykański Sen, pierwszy z całej serii nowych zwiastunów gry GRID 2. Narratorem wideo jest Patrick Callahan (w polskiej wersji językowej Adam Kornacki), założyciel World Series Racing, fikcyjnych zawodów wyścigowych odbywających się w grze GRID 2, który przedstawia swoją wizję serii wyścigów oraz ich początki w USA.

W filmie, Patrick Callahan nakreśla swoje plany na nową serię wyścigów oraz przedstawia dwójkę zawodników z kluczowych klubów, których potrzebuje aby pokazać wydarzenia w wybranych amerykańskich lokacjach, w tym Wyścigi uliczne w Chicago, Wyścigi na torze na legendarnym Indianapolis Motor Speedway oraz Wyścigi Drogowe na wymagającym wybrzeżu Kalifornii. Intencją Callahana jest sprowadzenie najlepszych kierowców z różnych dyscyplin oraz stylów jazdy z całego świata, aby wzięli udział w zawodach jednej zunifikowanej ligi, celem wyłonienia jednego superkierowcy. Jednak aby stworzyć nową serię wyścigów i zdobyć nagrody których pragnie, Callahan potrzebuje mistrza kierownicy… i tu właśnie do akcji wkracza gracz!

Jako świeże talenty ze stajni Patricka Callahana, gracze w GRID 2 będą podróżowali po całym świecie by zwyciężać w nowych i tradycyjnych rajdach oraz wyścigach w mieszanych konkurencjach. Callahan jest przekonany, że pozyskanie najlepszych kierowców zapewni tłumy fanów dla jego nowej serii wyścigów.

Świat w grze GRID 2 będzie się zmieniał razem z postępem gracza w trakcie gry. Sukcesy na torze będą zwiększać poziom sławy gracza a wraz z nim będzie rosła grupa fanów kierowcy. Nowe punkty doświadczenia będą umożliwiać dostęp do nowych eventów, sponsorów oraz samochodów. Aby wciągnąć graczy jeszcze głębiej w świat motosportu, Codemasters nawiązało współpracę z ESPN i stworzyło specjalne sekwencje wideo z centrum sportowego wewnątrz gry które stanowią zapiski z przebiegu całej kariery World Series Racing na globalnym rynku sportowym.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 23 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Twórcy World of Tanks pracują nad nowym tytułem

arrow-right
arrow-right

Pierwsze 30 minut z Lost Planet 3

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: