News

GRID 2 - Pisk opon w trybie multiplayer

Dziś Codemasters ujawniło szczegóły dotyczące trybów rozgrywki multiplayer w grze GRID 2, oraz wyjątkowe możliwości systemu RaceNet. Tryb wieloosobowy w GRID 2 oferuje oddzielny, niezależny od trybu kariery system rozwoju gracza, który dzięki wyjątkowym cechom jest najlepszym z obecnych na rynku trybów wyścigowych online.

TRYBY MULTIPLAYER W GRID 2:

Niezależnie czy gracze będą chcieli rozegrać szybki wyścig online, dwuosobowy split-screen, wyspecjalizować się w swoim ulubionym evencie, czy stać się jednymi z najlepszych kierowców we wszystkich dyscyplinach, GRID 2 oferuje wyjątkowy system multiplayer, który kręci się wokół odmiennego stylu każdego z graczy i dokonywanych przez nich wyborów.

Szeroka gama trybów gry w GRID 2 pozwala na jednoczesną grę dla 12 graczy, w tym rajdów rozgrywanych wedle dostosowanych preferencji lub gotowych schematów, pozwalających od razu wejść kierowcom do akcji. Gracze mogą modyfikować swoje samochody oraz stworzyć własną markę, dzięki specjalnemu edytorowi, który pozwala na sześć miliardów kombinacji.

Specjalna technologia pozwala na grupowanie graczy, dzięki czemu niezależnie od stylu jazdy czy wyników, wszyscy kierowcy będą mogli łatwo odnaleźć odpowiednie grono do wyścigów online. Dostępne tryby to: Race, Endurance, Drift, Touge, Checkpoint, Face Off, Time Attack. Wśród eventów wyzwań globalnych znajdują się również tryby Overtake I Power Lap.

RaceNet, który jestem sercem rozgrywek wieloosobowych i pozwala śledzić wyniki graczy, wyścigi, rywali oraz nagrody, zostanie odpalony jednocześnie z premierą GRID 2. RaceNet to znacznie więcej niż suchy zapis postępów w grze. Stawia on przed graczami nowe wyzwania, konieczne do dalszego rozwoju kierowców. Dzięki niemu, gracze mogą na bieżąco śledzić wyniki całej społeczności oraz uczestniczyć w cotygodniowych globalnych wyzwaniach. Dostęp do RaceNetu będzie możliwy zarówno z komputera na którym prowadzimy rozgrywkę, jak i na tabletach i innych urządzeniach mobilnych dzięki specjalnej aplikacji. Gracze mogą zapisać się już dziś wchodząc na www.racenet.com.

RYWALE W GRID 2

Dzięki wspieranemu przez RaceNet specjalnemu systemowi rywalizacji gracze zawsze znajdą partnera do rozgrywki. W GRID 2 dostępne będą trzy typy rywali:
• Weekly Rival: RaceNet automatycznie wybiera rywala tygodnia, dobierając go według zdolności i poziomu aktywności w grze, aby zapewnić najlepszą możliwą parę.
• Social Rival: Gracze mogą wybierać rywala spośród przyjaciół i innych graczy z którymi stawali już w szranki.
• Custom Rival: Gracze mogą dobrać rywala na podstawie wyselekcjonowanych parametrów rozgrywki.

WYZWANIA GLOBALNE

Gracze mogą rywalizować z innymi kierowcami nawet jeśli przeciwnicy nie są w tym czasie zalogowani. W rozgrywkach tych do zdobycia są pieniądze, punkty doświadczenia oraz reputacja. Szeroka gama eventów i lokacji pozwala na wybór spośród dziewięciu wyzwań każdego tygodnia. Postęp rozwoju oraz wszystkie wyniki mogą być śledzone dzięki systemowi Race Net.

REPUTACJA

Wszystkie dokonania na torze budują reputację gracza oraz powiększają grono fanów kierowcy. Reputację i zwolenników można również odbierać innym graczom, pokonując ich w wyzwaniach globalnych i uczestnicząc w eventach społecznościowych. Dzięki specjalnym kartom odblokowanym w systemie RaceNet każdy będzie mógł popisać się swoimi osiągnięciami oraz swoją reputacją.

SPOŁECZNOŚĆ

Gracze będą mogli pochwalić się swoimi wyjątkowymi manewrami lub spektakularnymi kraksami, ponieważ GRID 2 pozwala na szybki upload na serwis YouTube, a Race Net umożliwia dzielenie się materiałem w sieci przez portale Facebook i Twitter.

O GRZE GRID 2

GRID 2 pozwoli graczom stanąć do walki o sławę i tytuł najlepszego kierowcy na świecie. Każdy będzie mógł usiąść za kierownicą jednego ze specjalnie wybranych samochodów i wystartować w licznych wyścigach i konkurencjach. Od Paryża do Abu Dhabi, przez Chicago do słonecznego wybrzeża Kalifornii, gracze będą mogli doświadczać emocji na ulicach miast, licencjonowanych torach i niebezpiecznych górskich trasach.

GRID 2 wyznaczy również nowe standardy w wyścigach dla wielu graczy, dzięki wyjątkowym elementom składowym rozgrywki multiplayer, unikalnemu systemowi postępu eliminacji, rozległym opcjom ustawień oraz integracji z RaceNet - specjalnym portalem dla społeczności Codemasters Racing, który pozwala jeszcze głębiej wejść w świat motosportu.

Platformy:
Czas czytania: 4 minut, 18 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Premierowy zwiastun The Knife of Dunwall

arrow-right
arrow-right

Killer Frost i Ares oficjalnie w Injustice: Gods Among Us

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: