News

Gry z CDP.pl w mBanku

Klienci mBanku mogą korzystać ze specjalnych ofert przygotowanych specjalnie dla nich przez CDP.pl. Obie firmy rozpoczęły współpracę w ramach programu mOKAZJE. Oferty CDP.pl stanowią ważną cześć debiutu mOKAZJI na portalu Facebook.

Wierzymy, że jest to początek owocnej i długotrwałej współpracy - szczególnie, że produkty oferowane przez CDP.pl są niezwykle popularne wśród klientów mBanku” – powiedział Marek Seralis, wicedyrektor ds. programu mOKAZJE. Atrakcyjne oferty przygotowane przez CDP.pl można znaleźć na stronie aplikacji pod adresem: https://apps.facebook.com/mOKAZJE.

CDP.pl to spółka z grupy CD PROJEKT, która jest właścicielem platformy cyfrowej dystrybucji. Oferuje na niej obecnie około 500 produktów, w tym najlepsze gry komputerowe, eBooki oraz komiksy.

„Bardzo się cieszymy ze współpracy z mBankiem. Dzięki niej docieramy do nowych klientów i propagujemy ideę dystrybucji elektronicznej, dzięki której klient może robić zakupy prosto z domu i natychmiast cieszyć się produktami, nie czekając na dostawę” – powiedział Michał Gembicki Dyrektor Zarządzający CDP.pl

Program mOKAZJE to pierwszy element projektu nowego mBanku, polegającego na budowie nowego serwisu bankowości elektronicznej. Platforma gwarantuje nieograniczony zysk z codziennych zakupów dla wszystkich klientów mBanku – wystarczy zainstalować aplikację na Facebooku. Innowacyjny charakter projektu nowego mBanku, w tym szczególnie mOKAZJI, został doceniony podczas największej na świecie konferencji technologicznej poświęconej finansom – Finovate 2013 w Londynie, zdobywając nagrodę „Best of Show 2013”.

Czas czytania: 2 minut, 2 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Nowy głoś Batmana w Batman: Arkham Origins

arrow-right
arrow-right

Call of Duty: Ghosts śmiga na nowym silniku?

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: