News

Halo 4 Infinity Challenge

Halo 4 bez wątpienia jest pozycją obowiązkową dla każdego fana serii. Po mocnej kampanii reklamowej, w której także wzięła Polska przyszedł czas na światowy turniej. Jeśli spędzacie dużo czasu powalając setki przeciwników w trybie War Games oraz Spartan Ops i czujecie się na tyle pewnie by wziąć udział w zawodach, to Halo 4 Infinity Challennge jest właśnie dla Was.

Zasady są proste, wystarczy wejść na stronę i się zarejestrować. Strona jest w języku angielskim, ale od 12 grudnia będzie również dostępna w języku polskim. Turniej rozpocznie się 17 grudnia i zostanie podzielony na trzy fazy. Pierwsza z nich, to faza kwalifikacyjna, gdzie gracze od 17 grudnia do 10 stycznia będą ze sobą rywalizować i zdobywać punkty w trybach Spartan Ops oraz War Games, dzięki którym będą podnosić swoją pozycję w światowym rankingu.

Drugą częścią turnieju jest podzielenie najlepszych graczy na trzy grupy pod kątem ilości zdobytych punktów, oraz zajętego miejsca w rankingu światowym. Wytypowane 3 grupy graczy będą brały udział w fazie finałowej od 12 do 19 stycznia. Oprócz tego gracze będą mogli dodatkowo zdobywać punkty, oraz nagrody poprzez branie udziału w Wyzwaniach Tygodnia. Spis dostępnych wyzwań możecie zobaczyć pod [url=http://www.halowaypoint.com/pl-pl/intel/challenges .]tym adresem[/url].

W fazie finałowej wszystkie rankingi zostaną wyzerowane, a nagrody przyznane najlepszym graczom. Za zajęcie pierwszego miejsca przyypada nagroda w postaci Forda F-150 SVT Raptor V8 w barwach UNSC, kolejną jest możliwość wystąpienia w kolejnej odsłonie Halo jako jeden z bohaterów. Pamiętajcie, że udział w turnieju wymaga abonamentu Xbox Live Gold.

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 4 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Przerwa w dostawie Spartan Ops

arrow-right
arrow-right

Nadchodzi kolejny dodatek do Trials Evolution

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: