News

Horizon Zero Dawn zostanie usunięte z PlayStation Plus! Sony przygotowuje zapowiedź remastera?

Horizon Zero Dawn Complete Edition pojawiło się na liście gier, które w maju zostaną usunięte z katalogu PlayStation Plus Extra i Premium! Czy Sony szykuje się na zapowiedź remastera?

Chociaż gry od PlayStation Studios powinny mieć zagwarantowaną stałą obecność w katalogu subskrypcji PlayStation Plus Extra i Premium, to czasem zdarza się, że wydawca rezygnuje z dostępności w celu zachęcenia gracza do zakupu nowej wersji. Taka sytuacja miała miejsce w zeszłym roku, kiedy to Marvel's Spider-Man zostało usunięte z katalogu w trakcie promocji kontynuacji.

Z ostatnich informacji, które pojawiły się na PlayStation Store, wynika, że taka sytuacja wkrótce się powtórzy. Horizon Zero Dawn Complete Edition będzie dostępne w subskrypcji wyłącznie do 21 maja. Jakiś czas temu pojawiły się plotki dotyczące przygotowywania wersji gry Guerrilla Games do możliwości PlayStation 5. Istnieje możliwość, że usunięcie gry z subskrypcji jest przygotowaniem pod sprzedaż nadchodzącego remastera.

Warto dodać, że kilka lat temu produkcja była dostępna bezpłatnie w ramach akcji Play at Home zachęcających graczy do zostania w domu w trakcie trwania pandemii. Możliwe więc, że spora część z was posiada już grę na stałe. Koniecznie sprawdźcie wasz katalog gier! Zamierzacie próbować ukończyć tytuł przed 21 maja, czy może jednak poczekacie na ewentualny remaster? Podzielcie się waszą decyzją w komentarzach!

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 2 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Kolejne osiem gier zostanie usunięte z PlayStation Plus w maju. Tytuły THQ Nordic opuszczają usługę

arrow-right
arrow-right

Starfield jednak w trybie 60 FPS na Xbox Series X|S. Bethesda zapowiada dużą aktualizację

Komentarze
...
83.11.***.*** • #1
maniekmaniu
20 dni temu

Jak będzie taki remaster jak przy The Last of Us 2 to niech się.......

odpowiedz
...
5.173.***.*** • #2
Prz3mQ
20 dni temu

Myślę, że nawet gorszy. The Last of Us chociaż dostało dodatkowy tryb rozgrywki.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: