News

IXION zmierza na PlayStation 5 i Xbox Series X|S!

Kosmiczny city builder wkrótce dostępny dla fanów konsolowego grania.

IXION, wydane 22 grudnia 2022 dzieło Kasedo Games oraz Bulwark Studios doczeka się wersji na konsole obecnej generacji. To świetna informacja dla wszystkich fanów gier z gatunku city builder, grających na co dzień na PS5 oraz XBOX SERIES S/X. Ostatnim dużym tytułem z tego gatunku, który mogliśmy ogrywać na konsolach, było przyziemne Anno 1800 Console Edition. Przy okazji konsolowej premiery IXION gracze opuszczą błękitną planetę i przetestują swoje umiejętności budowy kosmicznych kolonii.

Czy jest na co czekać? IXION otrzymał nagrodę Best Strategy / Simulation Game na Gamescom 2022. Gra to połączenie city buildera, elementów survivalowych oraz eksploracji pośród gwiazd. Naszym zadaniem będzie odnalezienie nowego domu dla ludzkości. Do utrzymania naszej kolonii przy życiu niezbędne będzie pozyskiwanie nowych surowców oraz umiejętne zarządzanie zużyciem energii. Skojarzenia z Frostpunkiem nasuwają się same.

Premiera IXION w wersji na PS5 oraz XBOX SERIES S/X zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2025. Czekacie? Może graliście już w wersję na PC? Podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami w komentarzach!

Czas czytania: 1 minuta, 54 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

8 nowych gier w katalogu Xbox Game Pass

arrow-right
arrow-right

Dead Rising Deluxe Remaster na nowym zwiastunie z mnóstwem szczegółów!

Komentarze
...
146.70.***.*** • #1
GoDlike
19 dni temu

No będzie grane mordeczko 🫡

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: