News

Jesteś Bogiem! Zostań Władcą Rozdartego Świata

Na skutek wielkiego kataklizmu, Wszechświat został podzielony na setki małych, samotnych wysp dryfujących w chaotycznej otchłani. Ktoś musi zapanować nad rozproszonymi królestwami i przywrócić ład w rozbitym świecie. Już wkrótce, każdy gracz będzie mógł wcielić się w rolę Boga, poczuć w rękach wszechmocną władzę i zmierzyć się z odpowiedzialnością, idącą w parze z boską potęgą.

Latem 2013 roku na rynek trafi nowa gra ze studia Snowbird Games – Eador: Władcy rozdartego świata, w której każdy będzie mógł zostać Bogiem i stanąć do walki o panowanie nad fantazyjnym Wszechświatem. Eador to rozbudowana strategia turowa, łącząca w sobie trzy warstwy rozgrywki – globalną, strategiczną i taktyczną, dzięki czemu gracz cały czas ma pełną kontrolę nad wydarzeniami i sam decyduje o ścieżce, którą podąży. Gra oferuje pełną dowolność w budowaniu struktury swojego królestwa, nawiązywaniu relacji i rozwiązywaniu napotkanych problemów. Innowacyjny system karmy sprawia, że wszelkie podejmowane przez gracza akcje mają wpływ na otaczającą rzeczywistość, a każdorazowe wybory między rozstrzygnięciami siłowymi i dyplomatycznymi będą miały decydujący wpływ na przebieg całej rozgrywki, która posiada aż 12 różnych wariantów zakończenia.

W grze spotkamy przedstawicieli różnych ras - wśród nich: ludzi, orki, hobbity, elfy czy gobliny, a wszyscy dostępni bohaterowie będą również przynależeć do odmiennych klas. Będziemy mieć zatem do czynienia z magami, wojownikami czy łotrami, co w połączeniu z zależną od naszych decyzji i poczynań reputacją daje szerokie spektrum społeczne i tym samym żywy, stale zmieniający się świat. Barwne i różnorodne krajobrazy nie stanowią jedynie atutu estetycznego gry, bowiem w trakcie pojedynków ważną rolę odgrywa ukształtowanie terenu – i tak np. łucznicy lepiej będą ostrzeliwać przeciwników ze wzgórza, natomiast ukrycie się w lesie zapewni większe prawdopodobieństwo uniknięcia strzał.

Czas czytania: 2 minut, 20 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Infinite Crisis - Zielona Latarnia w akcji

arrow-right
arrow-right

Poznaliśmy tytuły startowe nowego Xboxa?

Komentarze
...
#1
~war_games
4041 dni temu

gierka już wyszła - opis można znaleźć tutaj:

http://www.strategiewszechczasow.pl

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: