News

Joel z The Last of Us nie będzie klasycznym typem bohatera

Tak na łamach Official PlayStation Magazine wypowiada się Troy Barker - aktor użyczający głosu Joelowi, głównemu bohaterowi The Last of Us: On nie jest bohaterem, nie jest twardzielem. To gość, który nauczył się obsługiwać broń, ponieważ musiał to zrobić; walczy każdego dnia o przetrwanie, bo właśnie tak toczą się jego losy.

Aktor wcielający się wcześniej w takie postacie jak Booker z Bioshock: Infinite, czy Snow z Final Fantasy XIII i XIII-2 uważa, że typ zwykłego człowieka zmuszonego do niezwykłych czynów to nowatorskie podejście:

Czy to oznacza, że zwykle coś kradnie, czy zwykle się tak zachowuje? Być może. Nie taki jest jednak jego plan, nie jest typem silnego bohatera. Naprawdę sądzę, że to wywróci model bohatera do góry nogami.


Jak dla mnie to miła odmiana od emanujących testosteronem bohaterów, z którymi ciężko jest nam się niekiedy utożsamić. Dla przypomnienia - produkcja Naughty Dog powinna zawitać na półki sklepowe pod koniec bieżącego lub na początku 2013 roku.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 37 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Dość nietypowe dolary

arrow-right
arrow-right

Forumowicze GO o PS Vita

Komentarze
...
#1
~Smoq92
4519 dni temu

Tak się zastanawiam, czy nie jest przypadkiem rozważana możliwość wydanie tej gry (która się zapowiada na hicior) na PS Vita? Czy wasza redakcja posiada jakiekolwiek info w tej sprawie?

odpowiedz
...
#2
~Martini
4519 dni temu

Gra od samego początku zapowiadana była jako exclusive na PS3, a żadnej - choćby najmniejszej - wzmianki o wersji na PS Vita nie było.

odpowiedz
...
#3
~Rodi
4519 dni temu

Nie sądzę, jak już to dostaniemy coś na wzór Uncharted, czyli prequel The Last of Us zrobiony przez jakieś inne studio. Chociaż nie powiem, chciałbym zagrać we wszystkie trzy części God of War na Vicie.

odpowiedz
...
#4
~Smoq92
4519 dni temu

A szkoda, bo takie tytuły mogłyby wspomóc sprzedaż Vity, bo z tego co tak czytam na różnych forach (w tym głownie na waszym), to nowa konsola nie znalazła wielkiej rzeszy fanów, jak na razie.

odpowiedz
...
#5
~Rodi
4519 dni temu

Masz rację, mam jednak nadzieję, że Sony ma jakiegoś asa w rękawie w postaci zapowiedzi i szybkiego wydania nowej bazy gier, które przyciągną klientele. Wiążę również nadzieję z nowym Mortalem, nie powiem, to może być gra, która zaważy nad zakupem Vity.

odpowiedz
...
#6
~Smoq92
4519 dni temu

Widzałem Gameplay z Mortala i byłem zachwycony, doczepił bym tylko się do Slide'owania palcem po ekranie przy wykonywaniu fatality.

Wracając jednak do tytułów startowych to coś tu jest nie tak. Sony mogło lepiej pomyśleć nad repertuarem swoich gier, przez takie zachowanie sami zafundowali sobie strzałę w kolano. Wystarczyło parę mocnych tytułów z ps3 i nie było by takiej sytuacji jak teraz, konami nie wycofałoby się z projektów i jakoś popchnęli by sprzedaż do przodu.

A teraz tak totalnie abstrahując od tematu. Nie wydaje wam się, że PS Vita byłby dobrym pomostem między ps3 a ps4? Odkurzyli by bestsellery z trójki, porobili by trochę mamony na Vicie, przy czym przygotowywali by podwaliny pod nextgena. :P

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: