News

Killer Instinct powraca! Iron Galaxy szykuje aktualizację do Xbox Series X|S

Killer Instinct powraca z aktualizacją na dziesiątą rocznicę premiery. Zapomniana bijatyka otrzyma wsparcie rozdzielczości dla konsol Xbox Series X|S oraz ulepszony matchmaking.

Od premiery Killer Instinct minęło już prawie dziesięć lat. Bijatyka dostarczyła trzy sezony nowej zawartości, ale nawet przejście na model free-to-play nie przyciągnęło do marki tylu graczy, aby Microsoft chciał tworzyć kolejne części. Z tego powodu dużym zaskoczeniem dla graczy może być niespodziewana zapowiedź na EVO 2023.

Studio odpowiadające za stworzenie ostatniej części oficjalnie potwierdziło przygotowanie dużej, urodzinowej aktualizacji mającej usunąć istniejące problemy oraz zbalansować rozgrywkę. Usprawniono również matchmaking, a grafika otrzyma wsparcie rozdzielczości 4K na konsolach Xbox Series X|S. Na dodatkowe szczegóły, takie jak data premiery bezpłatnej aktualizacji trzeba jeszcze poczekać. Można się spodziewać, że aktualizacja zostanie wprowadzona w okolicy dziesiątej rocznicy, która wypada w listopadzie tego roku.

Czy jest szansa, że nagły powrót deweloperów do produkcji oznacza, że Microsoft w końcu zdecydował się dać zielone światło na produkcję kolejnej odsłony? Jeżeli tak, to prawdopodobnie nie dowiemy się tego w najbliższym czasie, ale fani na pewno będą zadowoleni, że w końcu coś dzieje się wokół ich ulubionej marki. A czy wy dalej gracie w Killer Instinct, czy zdecydowaliście się przejść na inne bijatyki?

Platformy:
Czas czytania: 2 minut, 2 sekund

Przeczytaj więcej na podobne tematy:
Diablo IV: Sezon 5 na PST od 25 czerwca do 2 lipca - Dziś, 16:26
Zagrajmy w: Hellblade 2 #6 - Wczoraj, 10:00
Opóźnienie Black Myth: Wukong na Xboxa to nie wina Series S? - 22.06.2024 10:12
Elden Ring: Shadow of the Erdtree podbiło Steam! - 21.06.2024 15:07
Niedawno pisaliśmy też o...

Zagrajmy w: Bioshock Remastered #2

arrow-right
arrow-right

Konkurs! Wygraj Baldur'S Gate 3 od GOG.

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: