News

Kojima wróci do stworzenia gry horroru?

Wciśnij przycisk, aby zrobić Boo!

Jeszcze nie ostygły emocje po Death Stranding, a Kojima już na twitterze rozpala kolejne serca i nadzieje graczy. Większość graczy dobrze pamięta demo będące zapowiedzą nowego Silent Hill, które pozostawiło tak wielki niedosyt, szczególnie po zamknięciu projektu przez Konami, że niektórzy nawet postanowili zrobić dokładną kopię na komputery osobiste. Ekscentryczny Japończyk zdaje się widzieć, że głód jest żywy, a nadzieja wciąż się tli, że w końcu stworzy on straszną grę i stąd postanowił się podzielić w jaki sposób pobudza swoją duszę horroru, aby stworzyć najbardziej przerażającą grę.

Szukając inspiracji do P.T., sięgnąć po Tajski horror "OKO" ("THE EYE"), które jak mówi, ma tak straszną okładkę iż wypożyczył samą płytę. Niestety nie dał rady obejrzeć filmu do końca z powodu strachu, natomiast najwyraźniej postanawia dać mu jeszcze jedną szansę.

Zakładając, że Kojima dostałby niemalże pełną swobodę artystyczną do stworzenia gry horror, a P.T. to przedsmak tego na co go stać, zdaje się, że sama myśl o powstanie takiej gry jest już wystarczająco... przerażająca.

Czas czytania: 2 minut
Niedawno pisaliśmy też o...

Boundary: arena shooter bez areny w atmosferze Interstellar

arrow-right
arrow-right

Koch Media obniża ceny trzech gier z okazji Black Friday

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: