News

Kolejny Assassin's Creed sieciowym RPG-em?

Powiadają, że nie zabija się kury znoszącej złote jaja, tym bardziej takiej, która znosi jaja wielkości strusich. Seria Assassin's Creed generuje ogromne przychody firmie Ubisoft, także o samą markę powinniśmy być raczej spokojni. Dopóki gra będzie się sprzedawać w milionach sztuk na całym świecie, nie powinno być problemów z corocznym ogrywaniem jej nowej odsłony.

A co byście powiedzieli na kolejną część Assassin's Creed, która zaoferuje graczowi jedynie rozbudowany tryb sieciowy? Kotaku powołując się na swoim informatorów donosi, że jeden z pracowników Ubisoftu szukał sposobów na "przetransformowanie" marki Assassin's Creed na sieciowego RPG akcji. Ubisoft przystał ponoć na tę propozycję. Czy kolejny Assassin zaoferuje graczowi jedynie sieciową rozgrywkę? Oby nie! A jak będzie naprawdę, przekonamy się zapewne już niedługo.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 21 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Tak wygląda Eliza w Tekken Revolution

arrow-right
arrow-right

Klimatyczny Teslagrad debiutuje na PC

Komentarze
...
#1
~Drodas
3877 dni temu

Oby to były brednie wyssane z palca!

odpowiedz
...
#2
~Romero
3877 dni temu

Ubisoft chyba zwariował. Jeżeli zrobią z AC sieciówkę to będzie porażka na całego. Przecież większość osób gra właśnie dla ciekawej postaci, fabuły itd.

odpowiedz
...
#3
~Punio
3877 dni temu

Chyba se jaja robią?

odpowiedz
...
#4
~Lurivek87
3877 dni temu

Nie wygląda to za dobrze:(

odpowiedz
...
#5
~Ciprillo
3873 dni temu

Już to widze. Spokojnie. Co roku będziecie dostawać nowe/stare AC. Za dużo kasy ma z tego Ubi, aby zmieniać swoją politykę względem serii.

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: