Kolejny Tomb Raider oficjalnie w produkcji
Po dość sporym sukcesie zeszłorocznego Tomb Raidera można było się spodziewać, że kontynuacja prędzej, czy później zadebiutuje na sklepowych półkach.
Dziś Phil Rogers, producent wykonawczy Square Enix potwierdził oficjalnie, że nextgenowy Tomb Raider znajduje się aktualnie w zaawansowanej fazie produkcji i pojawi się w bliżej nieokreślonym terminie na PC, Xbox One i PlayStation 4. Za wcześniej jest jeszcze na jakiekolwiek dywagacje na temat samej gry, pewne jest jednak, że ponownie przyjdzie nam pokierować młodą Panną Croft.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Poznaliśmy zestaw gier w Xbox Game Pass na pierwszą połowę grudnia. Nadchodzi spory zastrzyk nowości - 05.12.2025 09:00
• PlayStation Plus na grudzień już dostępne! Aż 5 gier do odebrania - 03.12.2025 16:38
• Kalendarz Premier – Grudzień 2025 - 01.12.2025 16:52
• Ciąg dalszy księżycowego rozdziału w Genshin Impact. Co wprowadzi rozszerzenie "A Nocturne of the Far North"? - 29.11.2025 13:22
Niedawno pisaliśmy też o...
Komentarze
Dodaj nowy komentarz: