News

Lies of P osiągnęło złoty status. Mroczna adaptacja Pinokia coraz bliżej wrześniowej premiery

Studio odpowiedzialne za stworzenie Lies of P pochwaliło się osiągnięciem przez grę złotego statusu. Główne prace nad grą zostały zakończone, więc wrześniowa premiera nie powinna być zagrożona.

Lies of P, czyli soulslike w świecie Pinokia zbliża się do swojej premiery wyznaczonej na 19 września. Twórcy pochwalili się dzisiaj osiągnięciem przez grę złotego statusu. Oznacza to, że główne prace nad grą zostały zakończone i tytuł może wjechać do tłoczni. Round8 Studio ma jeszcze miesiąc, aby przygotować potrzebne poprawki, które umożliwią bezproblemową wrześniową premierę.

Tytuł zadebiutuje na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC. Warto przypomnieć, że produkcja pojawi się premierowo w Xbox Game Pass. To kolejna duża wrześniowa premiera, jaką Microsoft przygotował dla swoich subskrybentów. W tym samym miesiącu gracze korzystający z usługi otrzymają między innymi Starfield oraz PayDay 3. Niedługo później dodane zostaną również Forza Motorsport oraz Cities Skylines 2.

Zamierzacie sprawdzić Lies of P premierowo, czy może czekacie na pierwsze opinie? Interesują was inne premiery z jesiennego zestawienia?

Tagi:
Czas czytania: 1 minuta, 48 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

PS+ Extra i Premium na sierpień 2023

arrow-right
arrow-right

PlayStation Plus Extra i Premium na sierpień 2023 ujawnione! Sony oferuje dodatek do Destiny 2

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: