Max Payne 1 & 2 Remake w zaawansowanej produkcji
Rockstar Games i Remedy Entertainment połączyły siły, aby odświeżyć Max Payne 1 i Max Payne 2.
Remedy Entertainment, twórcy oryginalnych odsłon Max Payne, oficjalnie potwierdzili, że remake Max Payne 1 i Max Payne 2: The Fall of Max Payne jest w pełnej produkcji. Po latach spekulacji i cichych zapowiedziach projekt nabiera realnych kształtów i zapowiada się na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat.
Remake obejmuje dwie pierwsze części serii i powstaje jako jeden spójny projekt o skali AAA. Remedy współpracuje z Rockstar Games, które nie tylko udzieliło licencji, ale również finansuje cały proces produkcyjny. To oznacza, że możemy spodziewać się najwyższej jakości — zarówno pod względem narracji, jak i technologii.
Gra jest tworzona na silniku Northlight, znanym z takich tytułów jak Control i Alan Wake 2. Oznacza to realistyczną grafikę, dynamiczne oświetlenie i płynną fizykę, które doskonale oddadzą mroczny klimat Nowego Jorku z początku XXI wieku
Choć Remedy nie podało jeszcze konkretnej daty, można założyć, że remake zadebiutuje gdzieś pod koniec 2026. Obecnie projekt znajduje się w fazie pełnej produkcji, co oznacza, że prace nad grą są zaawansowane i idą zgodnie z planem.
Przeczytaj więcej na podobne tematy:
• Nowe gry w PlayStation Plus na październik! Sony szykuje dla nas miesiąc grozy - Wczoraj, 18:21
• Graliśmy w Fellowship przed premierą z deweloperami. Czy gra ma potencjał? - Wczoraj, 18:00
• GameOnly w składzie Jury Grand Game Awards. Razem wybierzemy najlepsze gry 2025! - Wczoraj, 08:33
• Podsumowanie miesiąca. W co graliśmy we wrześniu? - 14.10.2025 15:00
Podsumowanie miesiąca. W co graliśmy w lipcu?


Komentarze
Dobra wiadomość, chętnie wrócę do tych świetnych gier.
odpowiedzRównież czekam na odświeżenie. Jedynkę to już ledwo co pamiętam.
odpowiedzDodaj nowy komentarz: