News

Metal Gear Solid jak Olimpiada

Ciekawą złotą myśl z okazji rozpoczęcia się Olimpiady w Londynie na swoim Twitterze umieścił Hideo Kojima. Porównał swoją flagową serię właśnie do tego wydarzenia. Co więcej, wypowiedź ta to pewna wskazówka odnośnie kolejnej części Metal Gear Solid... jeśli jesteście ciekawi, co dokładnie powiedział japoński twórca growych oper mydlanych - zapraszam do rozwinięcia.

"Gdy zapytano mnie, czym dla mnie jest MGS, odpowiedziałem - to rodzaj Olimpiady. Wielka impreza, która odbywa się co trzy, cztery lata, dla której poświęcasz całe swoje życie, aby osiągnąć światowy sukces. Nie myślisz o niczym innym. Im bliżej końca, tym trudniej i wtedy myślę, że to już ostatni raz i czas odejść na emeryturę. Ale gdy gra zostanie już wydana i szum opada, zaczyna się myśleć o kolejnym wyzwaniu."


A to oznacza nic innego jak fakt, że kolejny MGS powinien ukazać się maksymalnie w 4 lata po premierze Peace Walkera. Co oznacza premierę w 2013 lub 2014. Wszystko zdaje się zgadzać, bowiem jeśli gra powstaje, to i tak nie wyjdzie już w tym roku - jest na zbyt wczesnym etapie produkcji i nie została zaprezentowana (chociaż może 30 sierpnia to zmieni). Jedno jest pewne - Metal Gear Solid 5 powstaje.

Platformy:
Czas czytania: 1 minuta, 45 sekund
Niedawno pisaliśmy też o...

Konsola Ouya i OnLive łączą siły

arrow-right
arrow-right

Znamy datę premiery GTA III

Komentarze
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: