News

Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1 ze szczegółami rozdzielczości

Rozdzielczość na konsolach jest rozczarowująca...

Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1 zadebiutuje 24 października na Xboksach Series X/S, Playstation 4/5, Nintendo Switchu oraz PC. Japońska korporacja nie pochwaliła się szczegółami ulepszeń na poszczególne platformy, aż do dzisiaj. Niestety na pierwszy rzut oka nie mamy powodów do radości...

Jak widzimy, mamy do czynienia z rozdzielczością 1080p (FHD) nawet na najmocniejszych konsolach, co może oznaczać tylko jedno... Leniwy port ze sztucznie podbitą rozdzielczością.

Metal Gear Solid będzie działał w 30fps na wszystkich platformach, co jest sytuacją wręcz żenującą... Wszystkie konsole, łącznie z zadokowanym Switchem, będą wyświetlać obraz w rozdzielczości 1080p (mobilnie Switch osiagnie 720p).

Pozostałe dwie części gry, będą działać w 60fps na PC, Xboxach oraz Playstation. Nintendo Switch, niezależnie czy w doku czy mobilnie, osiągnie maksymalnie 30fps.

Co więcej, Konami informuje, że możliwe są spadki FPS podczas większej liczby efektów na ekranie...
Niestety mamy coraz więcej takich sytuacji, gdzie deweloper wydaje szybki port, ze skromnymi ulepszeniami i życzy sobie za to pełną cenę. Oby gracze zagłosowali portfelami i pokazali, że gaming to pasja, a nie pokaz możliwości księgowych.

Czas czytania: 2 minut, 1 sekunda
Niedawno pisaliśmy też o...

Cyberpunk 2077: Widmo wolności na zwiastunie premierowym. CD Projekt RED przygotowuje na jutrzejszą premierę

arrow-right
arrow-right

Wstępna recenzja: PAYDAY 3

Komentarze
...
83.20.***.*** • #1
maniekmaniu
275 dni temu

Ile ta gra ma lat? 20????? Spadki klatek podczas większych efektów? Jakich efektów? Hahahaha. Port na X360 był znacznie lepszy. Nie wiem kto to przenosił ale chyba jakiś praktykamt.

odpowiedz
...
146.70.***.*** • #2
GoDlike
275 dni temu

Typowe Konami

odpowiedz
Dodaj nowy komentarz:
...
Twój nick:
Twój komentarz:
zaloguj się

Ta strona korzysta z reCAPTCHA od Google - Prywatność, Warunki.


Treści sponsorowane / popularne wpisy: